Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek barátnőt?

Figyelt kérdés
Üdv azt szeretném kérdezni hogy egy 15 éves srác hol találjon magának értelmes barátnőt.(házibuli kilőve,bár hívnak nekem nemkéne még innom.)
2010. márc. 8. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Pl. itt: [link]


Jó hely, én innen nősültem, és már hosszú évek óta remekül megvagyunk. :) Keress magadhoz hasonlót a környékeden, akikkel minél több a közös vonásotok. Csak figyelj oda és kerüld el a típushibákat, amikről itt találsz egy nagyon jó összefoglalót:


[link]

2010. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha hívnak és a szüleid is elengednek, nyugodtan menj el! Nem kell rögtön leinnod magad a sárga földig, én is hasonló vagyok hozzád! Bár előfordult már velem hogy kissé felszabadultam az italtól (1szer :) ), viszont akkor se hánytam utána, sőt még fociztunk is és én lettem a gólkirály :D

15/f

2010. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pld az utcán....A társkereső sztem 15 évesen még korai.....nem "megkeresni" kell a barátnőt, hanem megszerezni, meghódítani!!!Ez pusztán egyszerű hülyeség!Miért nem keresel a suliban, ülsz le egy bárpult mellé(jah...15 vagy :( )....Mekiben is sok unatkozó csaj van...egyedül....menj be egy valahova, ha van ott csaj egyedül, akkor menj oda hozzá (de előtte nézz körbe, nem ment e el a "gorillája" italért (tapasztalat :( ))....dumálj vele, stb.Nehogymá' társkeresőzz!!!"szevasz Jani!De jó nőd van!Hol szedted fel?"........"társkeresőn"....a haverjaid reakcióját meg nem várod meg, mert addigra elsüllyedsz!...nem ciki...csak 15 évesen (kb 26-ig ciki) kicsit szánalmas.
2010. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah...és mi értelme van annak, h leírja, h ezt szereti stb....nem érdekesebb minden kis apróságot magad megtudni?!Nehogymár így keríts nőt!Sokkal szebb, ha megkérded, h szereti e csokit, és ő azt mondja, h persze, mint az, ha te már előre tudod az ilyen dolgokat.
2010. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

hát ami biztos az az h ne itt keress...

a másik meg h ne is keres mert akkor úgyse találsz, jön magától, akkor amikor nem is számítasz rá...

csak egy kis türelem. sok sikert

2010. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziaa! Én szívesen ismerkednék veled. Dobj egy emailt ha te is.:)) Veled egyidőős csajszee.:DD :))
2011. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
küldtem levelet
2011. júl. 22. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!