Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek barátnőt?

Figyelt kérdés

Sok negatív tapasztalatról hallva utolsó megoldásként gondoltam mindig is az internetes társkeresésre.

De úgy tűnik, nem látok más megoldást, mert ahol most élek, nincsenek barátaim, akikkel eljárhatnék valahova. Munkahely is kilőve.

Az életkorom is rontja a helyzetet, 32 múltam, tehát a diszkós korból kinőttem már.

Bevallom, azért félek az internetes társkereséstől, mert sokszor hallom, hogy csak szórakozásra kellett az illető.

Nem azt mondom, hogy nekem nincs igényem a szexre, ellenkezőleg, de én úgy vagyok, szeretnék végre tartós kapcsolatot. Mondhatnám, most már nagyon tartósat, egyre többet gondolok ugyanis családra, házasságra, ami ebben a korban azt hiszem bőven aktuális (lenne).


32/F


Ha valakinek van ötlete, szívesen venném, és előre is köszönöm!


2010. aug. 10. 08:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még annyit a kérdés-kiírásomhoz, hogy mondják, nem kell görcsösen akarni, majd megtalál a szerelem, de egyrészt én úgy látom, nem látszik rajtam, hogy „mindenáron”, másrészt aligha csenget be valaki hozzám, hogy na, itt vagyok neked.
2010. aug. 10. 08:58
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát a leírás alapján én sem látnék más megoldást,mint az internetet.Igaz, hogy sok a negatív tapasztalat, de ki tudja, lehet, hogy a végén minden jól alakul.:)

Édesanyám 1x mesélte, hogy az ő kolléganője konkrétan a chaten ismerte meg a jelenlegi párját(most már férjét) és azóta is boldogok.Csak az a baj, hogy a legtöbben inkább szórakozásnak fogják fel...:(

Jómagam is hasonló helyzetben vagyok, én is tartós kapcsolatot keresek, csak nehezebb ismerkednem, mivel az előző párom terhesen hagyott el.Én is tanácstalan vagyok, mert nehéz úgy ismerkedni, hogy lesz egy kisbabám,főleg mert a korombeliek még menekülnek a gondolattól is...:(

Gyermek mellett meg én sem fogok tudni sehova járni barátokkal sem, hogy esetlegesen ismerkedni tudjak.

így szerintem, nem marad más, csak az internet...:S

Véleményem szerint ha pozitívan állsz az internetes társkereséshez, biztos találsz majd olyan nőt, aki nem csak szórakozni szeretne.:)


Sok sikert!


20/L

2010. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen,ezt mondják,de teljesen igazad van abban, hogy senki nem fog csöngetni...:D

Nekem is mondták, hogy ne keressek majd jön magától, de sajnos ez nem így van.

Szerintem arra mondhatták, hogy sokan egész napokat ülnek a gép előtt, hátha pl.20 nőből 1 olyan aki tetszik neki...:)

2010. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"32 múltam, tehát a diszkós korból kinőttem már"


Hol laksz? Mert Pesten van lehetőség az idősebbeknek is szórakozásra, ismerkedésre. Az ilyen retro klubokban korunkbeli emberek gyűlnek össze, akik a szó szoros értelmében kinőttek a disco-s korból, kicsit nyugodtabbak már mint a fiatalabb korosztály.

Egyébként a disco zenére is rengetegen mennek még el ebben a korban, persze nem a techno partikra.

Ha végképp nincs más lehetőséged, internet. Nem kimondottan chat van erre megfelelő oldal.

31F

2010. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Holdudvar!állatijóhely!Minden korosztálynak van ott zene és helyiség is)))

a társkeresőzés sem rossz,vagy a chat.hu!esetleg még ezeken felül beiktathatnál egy kis sportot,olyan helyesn ahol vannak hölgyek is,pl uszoda,szauna,bármi.

ne add fel.

2010. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

09:03


Nagyon sajnálom, hogy ilyen fiatalon nehéz helyzetbe kerültél, és egyedül kell nevelni a gyerekedet. Remélem, találsz egy szerető társat!


09:18


Köszönöm Neked is a válaszod! Pesti egyetemista voltam, de sajna már hazaköltöztem. 2 volt évfolyamtársam, akik Pestiek, viszont hasonló problémával küzdenek, nekik megemlítem ezt a lehetőséget.

2010. aug. 10. 09:26
 7/15 anonim ***** válasza:

09:03as vagyok


Köszönöm, de nem kell sajnálni, mert a leendő fiam sok erőt ad most is nekem.:)

Amúgy Pesten sem könnyebb az ismerkedés, szerintem, bár kitudja.:)

2010. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én chaten ismertem meg a barátomat, és már 6 éve együtt vagyunk :) Szerintem ez egy teljesen jól működő dolog, meg akár a társkereső is az lehet. Persze nyilván létezhet az is, hogy pofára esel, de hát valahogy ki kell tudni szűrni a normálisabbakat :) Az sosem garancia hogy így megtalálod az igazit, de az esélyed meg van rá.


Sőt akár ha beiratkozol egy suliba, pl angol tanfolyamra, ott is lesznek csajok :) Ha tetszik elhívod kajálni, sörözni vagy egy kávéra. Aztán lehet dumcsizni, és ha te is tetszel neki, akkor abból bármi lehet :)


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de akár még utazás közben, egy buszon is leszólíthatsz egy csajt, ha nagyon tetszik.

Megkérdezed mennyi az idő, merre megy, meg ilyesmi. Ha elég ügyes vagy, akkor feltalálod magad.

2010. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, ezt akartam is írni, hogy gondolom, azért a gyereked sok örömet ad ilyen helyzetben.
2010. aug. 10. 09:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen,de akkor sem lesz könnyű...én is apa nélkül nőttem fel és sajnos tudom, hogy milyen érzés lesz a fiamnak...:(

09:36-os teljesen igazad van abban, hogy az internetes ismerkedés nincs pofára esés nélkül, de vannak pozitív oldalai is, mint például a te eseted.:)

Örülök, hogy megtaláltad a párod, remélem még jó sokáig együtt maradtok.:)

2010. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!