Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xtz kérdése:

Elszúrtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok. 8 éva vagyok együtt a párommal, 4 éve élünk együtt, van egy 3 éves kislányunk. Nagyon szépen indult minen köztünk. Kb 2 éve megromlott a dolog, rengeteget veszekedtünk, sokszor pénzügyi problémák miatt, de legtöbbször csak apróságokon. Bevallom nagyrészt az én hibám volt, nem foglalkoztam vele annyit mint kellett volna. Sajnos nagyon elhanyagoltam. Természetesnek vettem hogy ott van velem, nem gondoltam hogy elveszíthetem, ezért nem éreztettem vele hogy mennyire szeretem. Most szakítani akar, mert már nem szeret úgy, de én most jöttem rá igazán hogy mennyire szeretem és hogy milyen fontos nekem. Nem akarom hogy elhagyjon. Mindent megteszek hogy érezze mennyire szeretem. Mit tegyek hogy rendbehozhassam? Komoly válaszokat várok, nem kell a baromság. Ha valaki értelmes választ tud írni azt nagyon megköszönöm.
2010. aug. 10. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, amit leírtál az általános probléma a párkapcsolatokban. Már nem dolgoznak értük egy idő után. Természetessé válik a másik jelenléte. Jártam a te cipődben.

Nálunk a rengeteg beszélgetés, az apró figyelmességek segítettek. Nem kell nagy dolog (pl. 10 szálas rózsacsokor, luxusétterem), mert azzal csak azt érezteted, hogy ezek egyszeri dolgok, amiket csak a visszahódítása miatt teszel, és nem azért mert ezt meg szeretnéd adni neki ezután is, hogy ne kerüljetek újra ebbe a helyzetbe.

Egy szál virág néha-néha, egy doboz finom csoki, egy mozi, esetleg valamilyen játék (paintball és hasonlók, a lényeg, hogy sokat nevessetek). Séták és rengeteg dicséret (ne a nyálas fajtából :).

Ahhoz, hogy egy nő ragyogjon egy olyan férfi kell, aki ragyogtatja. A ragyogás meg leginkább belülről jön. A lelkét kell rengeteg beszélgetéssel és megértéssel rendbehozni.

Sok sikert!

2010. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én tapasztalat alapján tudok neked tanácsot adni. mi a párommal mikor összejöttünk, minden rendben volt. rájöttem, nekem ilyen pasi kell, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, bókol, illedelmes, intelligens, szeret engem, érezteti, romantikus, stb. de aztán eltelt 2-3 év és már nem éreztette igazán, hogy fontos vagyok neki. nem járt már velem sehova, nem vette észre az új frizurám, nem udvarolt, ha én próbálkoztam romantikus vacsorával, akkor elaludt, nem is foglalkozott velem, stb. aztán egyszer csak besokaltam és elmondtam neki, hogy így olyan mintha már nem szeretném igazán. mert nem érzem azt, hogy fontos lennék neki, hogy szeretne és így talán elmúlt a szerelem részemről. másnap azt mondta, hogy ne hagyjam el mert nagyon szeret és mindent megtesz értünk. persze, úgy voltam vele, hogy most ezt gondolja, de mi lesz egy hónap mulva? végül mivel régóta együtt voltunk, szerettem - szeretem így adtam egy esélyt. tényleg kitett magáért. meglepett romantikus vacsival, kaptam tőle egy szép szerelmes levelet, napközben szerelmes sms-ket, kinyitotta előttem az ajtót, ő főzött sokszor mire már hazaértem, elvitt sétálni, kirándulni, bújt hozzám, ölelgetett, stb. mint egy kamasz. és elteltek a hónapok és mégis ugyanaz maradt. apró figyelmességekkel levett a lábamról újra, mert mindent megtett értem és ezt éreztem is. úgymond újra beleszerettem, ennek már másfél éve, nagyon boldogok vagyunk. a mai napig ír sms-t mindennap, hogy mennyire szeret, stb. esténkét odabújik, sokat beszélgetünk, sok időt töltünk egymással. sokszor kényeztet, együtt fürdünk, megmaszíroz, érezteti, hogy milyen jó nő vagyok, milyen kívánatos, milyen szép, stb. ezekből a nézésekből, figyelmességekből, apróságokból érzem, hogy így is gondolja. persze ez fordítva is így van, én is mindent megteszek maximálisan érte. szerintem neked is hasonlóan kellene cselekedned. szervezz le egy romantikus estét, főzz neki, gyertya, pezsgő, stb és beszélgess el vele, hogy adjon egy esélyt és bebizonyítod, hogy mennyire szereted és milyen fontos. sajnos ez nagyon sok kapcsolatban előfordul, ezt csak sok együtt töltött idővel és sok beszélgetéssel lehet megoldani. ha ezeket a dolgokat megpróbálod és a feleséged szeret, akkor biztosan rendeződni fogtok. sok boldogságot kívánok nektek és sok szerencsét!
2010. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az ő helyében, akkor sokat jelentene, hogy változtass a dolgokon. az első jól írja, mindeképpen el kell kezdened figyelni rá. és nagyon fontos lenne, hogy vidd el randizni, mint régen. illetve egy időre iktasd ki a haverokat is teljesen, ha esetleg ez is probléma volt. meg kell érteniük, hogy ezen a családod múlik, mivel van egy gyereketek is. a pároddal pedig ülj le beszélgetni, nehogy ne kapj mégegy esélyt. mondd meg neki, hogy tudod, hogy elrontottad, de neked ő is és a gyerek is nagyon fontos. szeretnéd jóvátenni, és engedje meg, hogy bizonyíthass. lássa rajtad, hogy komolyan gondolod. mondd el neki, hoyg te nem tudod az életedet nélküle és a pici nélkül elképzelni, és megérdemli a családotok azt az esélyt. és te pedig öregem, ezekután a beledet is dolgozd ki az asszonyért. :) 23/L
2010. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval:)))vacsora,randevú,kedvenc helyek,mozi,színház,kirándulás,mindennap virág,de minimum heti 1x egy csokor!édesség,masszírozás,kényeztetés,apró ajándékok!Mert igenis megérdemli!23N
2010. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Kb 2 hete volt meg az első beszélgetésünk ezzel kapcsolatban. Azóta nagyon sok mindenben megváltoztam. Nagyon figyelek rá, haverok hanyagolva, megpróbálok mindig vele lenni, de sokszor nagyon elutasító velem. Tudom hogy nem megy ez azonnal, de nagyon jól esne ha ő is próbálkozna egy kicsit. Most csak azt látom hogy ő már egyáltalán nem is akarja hogy megjavuljanak a dolgok kettőnk között. Lehet hogy későn jöttem rá mennyit is jelent nekem. De mindent meg fogok tenni érte.
2010. aug. 10. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem most adja vissza az elutasításokkal, a tőled kapott sérelmeket. Azt is megkockáztatom, hogy nem is tudatosan büntet téged. Légy türelmes. Tartom, amit írtam továbbra is. Semmi nagyzolás, semmi nagy dolog, csak apró figyelmességek, hogy érezze, hogy ez nem egyszeri nagy dolog, hanem folyamatos figyelmesség lesz a jövőben. Próbálj vele minden nem beszélgetni egy kicsit erről. Ne erőletesd, csak finoman próbálkozz.

Függetlenül attól, hogy mi nők milyen sokat tudunk beszélni, azért a nagyon komoly dolgokat el tudjuk zárni magunkban rendesen. Neked ki kellene "hárfázni" a feleségedből minden sérelmet. Inkább kiabálja rád, mint hogy ne legyél tisztába mindennel, ami fájdalmat okoz neki.

(Csak egy tipp a végére: a nőknek sokat jelent, ha olyan meglepetést kapnak, amire nem kell hatalmas örömmel reagálniuk a párjuk felé, mert az olyan kényszerített. Tehát szeretünk egyedül maradni a meglepetéssel. Reggel esetleg hagyhatnál neki egy szál rózsát a párnán, hogy mikor felébred lássa. Esetleg küldhetnél neki csomagküldővel egy doboz csokit. Nem kell sehogy sem reagálnia, hiszen egyedül lesz ezekkel és szabadon örülhet.)

Kitartás!

2010. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* minden nap*
2010. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most csak ketten vagyunk otthon, a kislány szüleimnél van bölcsiszünetben. Azt hittem hogy most majd kicsit többet tudunk beszélgetni, kettesben lenni, de ő inkább egyedül van. Szóval hagyjam egyedül kicsit hagy gondolkozzon? Nagyon nehéz, mert nekem nagyon hiányzik és szeretnék minél több időt vele tölteni, me g nem akarom azt sem hogy azt érezze, hogy megint hanyagolom és nem foglalkozok vele. Elég tanácstalan vagyok, nekem ő volt az első igazán komoly kapcsolatom. Előtte is volt sok barátnőm, de max 2-3 hónapos kapcsolataim. Ez a nyolc év vele nagyon jó volt a veszekedéseink ellenére is. Kérdezte sokszor hogy ha tényleg szeretem, akkor miért nem mutattam ki, és egyszerűen nem tudok rá válaszolni. Most minden perc rossz nélküle és vele akarok maradni mindig mert nagyon szeretem. Csak ez őt már lehet hogy nem érdekli. Sokkal jobbat érdemelt volna mint én. Nem tudom rendbe lehet-e még ezt hozni.
2010. aug. 11. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!