Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta hogy ő nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy ő nem akar többet mint barátság! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretne semmi többet.

Kérdezte hogy haragszome rá, én mondtam hogy nem mert nincs amiért, de én nem tudom elfogadni csak szimpla barátként:(

Beleszerettem, és ez már a sokadik ilyen hogy "csak jóbarátod szeretnék lenni"

Kicsit kezd elegem lenni:((

Vajon mint rontok el?



Komolyabb válaszokat előre is köszönöm.


2010. aug. 9. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem rontottál el.

De! Az egyik, vagy talán a legfontosabb az lenne, hogy ne szeress bele senkibe a bátorítása nélkül.

Bár ez nehéz lehet, tudom, ha szerelmes típus az ember.

Pár éve én is elkövettem azt a hibát, hogy úgy szerettem bele valakibe, hogy ő nemet mondott később rám, még ha úriember módjára is, évekig nem hevertem ki. Azonban tanultam belőle, legközelebb már nem követtem el azokat a hibákat, most pedig rátaláltam arra, akivel kölcsönösen kellünk egymásnak.:)


Ha úgy érzed, hogy állandóan ugyanaz ismétlődik, tedd fel a kérdést: mi az, amiben hasonlítanak ezek a lányok? Mi vonz bennünk? Valóban összeillenénk?


Sok sikert!

2010. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző 19/L.
2010. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!