Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta hogy ő nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy ő nem akar többet mint barátság! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretne semmi többet.

Kérdezte hogy haragszome rá, én mondtam hogy nem mert nincs amiért, de én nem tudom elfogadni csak szimpla barátként:(

Beleszerettem, és ez már a sokadik ilyen hogy "csak jóbarátod szeretnék lenni"

Kicsit kezd elegem lenni:((

Vajon mint rontok el?



Komolyabb válaszokat előre is köszönöm.


2010. aug. 9. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottál el semmit! Ne sanyargasd magad! Régebben én is így voltam...könnyen lettem szerelmes és mindig megszívtam. És sokszor magamat hibáztattam. De ez a legnagyobb hiba amit elkövethetsz, mert hosszútávon durva önbecsüléshiányhoz vezet! Ne őröld magad! Tudom, hogy fáj, de az élet ilyen. Figyelj, én úgy orvosoltam ezt a problémát, hogy megtanultam parancsolni a szívemnek...mivel nagyon könnyen estem szerelembe. Most már meg tudom határozni, hogy melyik pasi tabu és melyik nem. Komoly edzés, de nálam bevált. Kitartás!

Sok sikert!:*

2010. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Mit szeretnél? Őszintén! Ha többek lennétek mint barát akkor mi lenne? Mit vársz a kapcsolattól, mi az ami most így nincs?
2010. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok.Többet szeretnék vele lenni, és megadni neki mindent amit csak tudnék...most nem a sexre gondoltam...én tudnám, sőt tudom is szeretni.
2010. aug. 9. 22:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem a szexre akkor mire? Ne butáskodj már!
2010. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
14 évesen nem arra gondoltam...csak szeretem, és szeretnék vele lenni...ennyi.
2010. aug. 9. 22:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Túl a barátságon...
2010. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jéh én is ugyanilyen helyzetben vagyok/voltam. A kilábalás könnyű mert ahogy kezdtem megismerni egyre jobban egyre több időt töltöttünk eggyütt míg végül azt mondta legyünk nagyon jó barátok. Nos már ekkor is tudtam róla eleget azóta meg mét többet és kiderült hogy egy repedtsarkú kis ri... nos azóta kábé semmibe veszem találkozgatunk meg ilyenek csak hogy ne bántsam meg de hálás vagyok neki hogy soha nem akart többet tőlem huh :D
2010. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rugd vesén @ny@d.


És nem is ribanc...

2010. aug. 9. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem érzékelteted a lányokkal az elején h ez most nem barátság lesz és utána már nem tudnak rád úgy nézni.
2010. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem már barátom sem akar lenni!!:(((
2010. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!