Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hetente találkozunk. Ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente találkozunk. Ez nem túl kevés?

Figyelt kérdés

A barátommal egy városban lakunk, de őneki elég ha csak hetente találkozunk. Azt mondta hogy nem akarja hogy egymás agyára menjünk, volt két kapcsolata már ami pont ezért futott zátonyra. Neki elég a heti egy találka, a szex terén is, pedig mindig azt mondja ő mennyire szexmániás...

Dolgozik, otthon is van elég munkája és nem ér rá.

Ő három évvel idősebb nálam, most lesz 30.

Szerintetek van mellettem valakije? A szomszédja mondta hogy esténként otthon szokott lenni.

Vagy csak feleslegesen parázom?

Segítsetek kérlek!


2010. aug. 9. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
de bizony kevés.Hol a hétvége?Legalább akkor kellene együtt lennetek.Énis hetente egyszer találkozom a pasival akivel csak össze járok szexelni.és az nem járás hanem szexkapcsolat.kérdezz rá h nem e lehetne többet találkozni?ne hagyd magad.
2010. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csak szeretőnek kellesz... :/
2010. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi de egy hét az semmi:S nem egy barátom ill barátnőm van,akik már évek óta együtt vannak,mindennap együtt is alszanak vagy együtt élnek már,és nem mennek egymás agyára...egy egészséges 30éves pasinak heti 1 szexnél többre van szűksége:S
2010. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát... Nézd, egy város, közel vagytok egymáshoz, mért ne lehetne többet?


Gyanúsítod, bizalomhiány? Egyébként tényleg kevés.

De az is lehet csak attól fél, hogy megunjátok majd egymást, idővel. Üljetek le, beszéld meg vele, hogy neked ez nem elég, te többre vágysz.


Amúgy nem kell feltétlenül félrelépni ahhoz, hogy csökkenjen a szexuális vágya.

2010. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés.

Én hetente 4-5 órát töltök a barátnőmmel és már totál ki vagyok ez miatt, hogy itt a nyár, ő is diák és semmi dolga mégis alig találkozunk. Ha majd lesz a suli akkor majd mi lesz? Mindig mondja élőben is, hogy szeret, MSN-en is folyton mondja, hogy úgy hiányzok de mégis alig találkozunk. Én nem értem ezt, pedig egy városban lakunk gyalog kb 25 percre egymástól.

21/F

2010. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!