Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem az egészet? Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az egészet? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Van egy lány,szakított a csávójával.Aztán velem tök jó elvolt.Már talit is beszéltünk,voltam nála egy jó párszor.Szép és jó volt minden,azt hittem h meglesz.Aztán ma kiderült h lehet h megint összejön a volt kanjával:/Most akkor ez mi volt?Én értettem félre a közeledését,vagy mi?:/
2010. aug. 8. 23:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy célozgattál, nem csak ő a hülye, hogy nem vette észre (vagy nem akarta), hanem te is, hogy nem játszottál nyílt lapokkal.
2010. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne kerülgess. ne célozgass. Ne utalgass. Nekem is volt már ebből problémám. Elhívtak, elmentem jól éreztük magunkat. Egy szóval se mondta, hogy randi. Én összejöttem mással.. fél év után hallottam tőle vissza, hogy ez meg az. Szóval ha akarsz valamit akkor azt mond neki különben leragad a réginél :S
2010. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én egy szóval nem mondtam h hülye.Tiszteleben tartom az érzését,h még szereti.Csak sz*r érzés..de tudom h én basztam el ezek szerint:/

23:27 És neked is tetszett?vagy csak mint barát úgy néztél rá?

2010. aug. 8. 23:29
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat tudtunk beszélgetni, jófej volt és vicces. Reméltem, hogy ő is ezt gondolja rólam.De ennyi. Nem hívott randizni, nem próbált megcsókolni, nem flörtölt úgyhogy nem is gondolkoztam róla. Sajnálom, hogy nem volt őszintébb meg bátrabb egy picit. Te ne köved el ugyanezt a hibát. Sok szerencsét;)23:27-es
2010. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.De úgy már nehéz lesz h ha összejönnek megint.De mégegyszer köszönöm nektek
2010. aug. 8. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!