Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem volt a baj vagy vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem volt a baj vagy vele? Nem értem az egészet.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy csajjal msn-en több hónapja már. Nagyon jól elvoltunk. Eljött az első tali napja egy szombati nap. Lementem hozzá oda ahol lakik. Nagyon várt mikor hívtam, h mindjárt ott vagyok már csak 6 km akkor annyira boldog volt a hangja a teelóban... Mikor meglátott átölelt mondta, h jó nagy vagyok hát tudta, végülis képeken is látszott, h jó magas vagyok. Elvitt a vidékének a legromantikusabb helyére és ott beszélgettünk egész nap csók ölelkezés ilyesmi is volt. Viszont ő elég csendes volt nem éppen olyan mitn msn-en. Kimondta, h nagyon szeretlek mosolyogva nem is egyszer. Ez egy szép nap volt elégedett voltam annak ellenére, h nem oylan volt pont mint msn-en kicsit csendesebb és szerényebb. Aztán jött a másik hét akkor még elvoltunk megintcsak de nem oylan volt mitn amilyennek képzeltem:( olyan furcsa volt mikor mondtam, h szeretlek akkor elkezdi: ohh... meg ajj... viszont ő már nem mondta nekem. Elég közömbös volt a csók se volt oylan mitn az elsőn eléggé furán viselkedett. Aztán hazamentem és utána többet nem találkozott velem valamiért. Szakítottunk msn-en ráadásul. Szeirntetek mi változtatta meg 1 hét alatt? Én hülyén állok ez előtt. Először még álom volt utána meg maga a pokol és szakítás. Valamit rosszul csináltam vagycsak ennyire kellettem?
2009. júl. 17. 23:49
 1/2 anonim válasza:
biztos tetszettel neki nagyon de talalt valaki masat, aki kozelebb lakik es tobbet tudnak talakozni....eleg szar helyzet sajnalom... sok szerencset h talalj masat
2009. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyiszer találkozott veled, akkor kétlem, hogy benned lenne a baj (:

Szerintem talált mást, de ez ne keserítsen el, tedd ezt te is (;

2009. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!