Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a szerelem?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérnék, eddig még nem voltam szerelmes, most viszont az vagyok.. szerintem.


Amikor vele vagyok, teljesnek érzem magam, a pillantásától elgyengülök, ugyanakkor erősebb is leszek, ha hallgatunk, a csend beszél helyettünk.. szerintetek ez a szerelem?


28F


2010. aug. 8. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a szerelem egy kémiai folyamat. Feromon termelődik az agyadban...ennyi.
2010. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

igen,tobb mint valoszinu h ez a szerelem.

Enis azvagyok most,es amikor meglatom a paromat az utcan,es nem szamitok arra h o kint kell legyen vagy ott,akkor a sziivem olyan gyorsan kezd el dobogni hogyha odakellene allnom eleje es mondani kene valamit leakadnek.AMikor msnre is fellep es meglatom felmegy bennem az adrenalin.Es nemtudom de amikor egyutvagyunk es elvaalunk,mar hianyzik.Szivesen lennek ejjel/nappal nonstop vele.Pedig nem jarunk sok ideje,2honapja vagyunk egyutt de ma rugyerzem h nagyon szerelmes vagyok bele.A szerelem szep csak nagyon kegyetlen tud lenni amikor veget er.</3

17/L

2010. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A szerelem olyan, mint az alkohol. Részeggé tesz, de amikor elmúlik a hatása szarul érzed magad.
2010. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyerekek!A szerelem egyszerüen józan ész!
2010. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egy csomót gondolsz rá, mindig vigyorogsz, róla álmodsz :D
2010. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!