Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a szerelem?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérnék, eddig még nem voltam szerelmes, most viszont az vagyok.. szerintem.


Amikor vele vagyok, teljesnek érzem magam, a pillantásától elgyengülök, ugyanakkor erősebb is leszek, ha hallgatunk, a csend beszél helyettünk.. szerintetek ez a szerelem?


28F


2010. aug. 8. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Esélyes :)
2010. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi is vagyunk így, néha csend van.De az nem baj, mi megtörjük és az jó!
2010. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2010. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valakit szeretni az jelenti:egy mások számára láthatatlan csodát látni.
2010. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elfogadod a másikat olyannak, amilyen, nem akarod, hogy más legyen vagy másképp viselkedjen. Ennek előfeltétele, hogy ismered a másikat kívül belül, ehhez viszont idő kell.

A szerelem az, amikor olyannak látsz valakit, amilyen (nem jobbnak!), és olyannak fogadod el, amilyen.

2010. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Egy kib*szott sz*r érzés, ugyis csak sz*rul jövünk ki belöle, nem is érdemes belekeezdeni.
2010. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 eliph ***** válasza:
gonosz dolog,de nemlehet vele mit kezdeni...:) mikor benne vagy jó,mikor utána vagy,kaki...:)
2010. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
egy függőséget okozó álmegoldás adott problémára, megfertőzi a testet és a lelket, és az okozott kár túlmutat az előnyökön.
2010. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vát iz láv bébi don hört mí no mór
2010. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy erős érzelem a másik irán. Amikor folyton rágondlsz, amikor megremegsz, mikor látod, imádod őt a hibájival együtt. Úgy érzed, vele leélnéd az életet. :)

Szerintem legalább is. :)

2010. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!