Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség első randit kérni 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség első randit kérni 6 hónapos kapcsolatban?

Figyelt kérdés
sziasztok,szerintetek ha a barátnőmmel együtt vagyok,es kb 2 honapja nem mennek a dolgok,hülyeség randit szervezni ugy mintha első lenne? ahol megbeszélnénk mindent...? AZért vagyunk 2 honapja csak ugy mert megbantottam,de szeretnem valahogy visszakapni..szoval szerintetek??
2010. aug. 8. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, nyugi, mi 2 éve vagyunk együtt néha szoktunk csak ugy randizgatni is :)
2010. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség. Szerintem valahova oda vidd el ahol összejöttetek vagy szerinted szép emlék köti ahhoz a helyhez.Viszont ha elkezdődött a beszélgetés véletlenül se támadj hanem ha megbántottad és te is belátód akkor inkább legyél bűnbánó és kérj tőle bocsánatot.Sok sikert.
2010. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem,és nálatok is voltak kisebb-nagyobb mosoly szünetek?? mert most valahogy kifutott a vonat,de remélem hogy idővel minden helyre jön..
2010. aug. 8. 22:11
 4/12 A kérdező kommentje:
olyan hely van is nem is egy,de igazából az kellene hogy meg tudjon nekem bocsátani...ezzel akarom azt elérni hogy első randi 6 honapos kapcsolatban...
2010. aug. 8. 22:12
 5/12 anonim ***** válasza:

2210-es:

Szerintem ne hagyd az időre mert így is eltelt 2 hónap tenned kell valamit különben egyre jobban el fog hidegülni tőled

2010. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de ha nem hagyom az időre,és lépek valamit az csak rosszab lesz,mivel ő is mondta hogy időre van szüksége...
2010. aug. 8. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg ha nem túl indiszkrét?
2010. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem tul diszkrét először is elkezdtem neki olyan dolgokat mondani ami igaz volt,de ugy sült el hogy hazudtam neki, aztán folytatódott a féltékenység es a nem bízásban...
2010. aug. 8. 22:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha bocsánatot kérsz elmondod mit érzel iránta és megbántál mindent utána ha partner akkor lesz lehetőségetek megbeszélni a dolgokat. Időre van szüksége azt írtad ez már 2 hónapos dolog, szerintem bőven elég bármi történt másrészről a leghülyébb dolog az időre van szükségem és a tartsunk szünetet
2010. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban van ilyen !:S

Nekem az a véleményem, hogy teljesen semleges helyre vidd, ahol még nem voltatok és kezdjetek mindent előről ! Kérj persze bocsánatot és beszéljetek meg mindent !

Sok sikert és írd meg mi volt !!!!

2010. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!