Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet visszahódítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet visszahódítani az ex-et?

Figyelt kérdés

A lényeg a következő: volt egy barátom,megcsalt,szakitottunk. Ő összejött egy lánnyal,majd szakítottak. De én még mindig szeretem.

Mivel tudnám visszahódítani?


2010. aug. 8. 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

21.56-os! Erről nem tehet az ember h olyan valakibe szerelmes, aki azt nem érdemli meg

:(

2010. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is 26/L vagyok és engem is megcsalt az exem, de már ők is szakítottak !

ÖöÖöÖö visszaszerezni én KISBALTÁVAL SZERETNÉM !!!! és vagyok olyan rendes azok után, hogy megcsalt, hogy még szaporítanám is !!!!!! először kétfelé majd négyfelé vágnám !!!!! mert az ilyen ezt érdemli, nem azt, hogy még vissza menj hozzá, mellesleg én még msn sem beszélnék vele soha az életben többet !

Felejtsd el , menj el szórakozni és keress egy normális srácot, aki megérdemli a szerelmedet !

Most nehéz, mert még szereted, de hidd el túl leszel rajta csak akarni kell !!!!

2010. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Végre valaki osztja a véleményem, mint hármas splitter a koaxkábelt :)))
2010. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
ilyen a szerelem:s okoskodni nem akarok,mert te voltal ebben a kapcsolatban te ismered,de en biztos kivagnam a bnom. egyszer velem is megtettek es megbocsajtottam,en hulye!
2010. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazatok van,be kell látni,hogy nem szeretett eléggé sőt lehet nem is szeretett,ha megcsalt.

Nem kell nekem ő!

2010. aug. 8. 23:08
 16/18 anonim ***** válasza:

22:31 vagyok


HELYES ! üdv a táborban !:)

2010. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Közben rájöttem,mennyi helyes csávó flangál még a városban :P

2010. aug. 8. 23:17
 18/18 anonim válasza:
Ez a beszed.buszke vagyok rad :)22:50 voltam
2010. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!