Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet visszahódítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet visszahódítani az ex-et?

Figyelt kérdés

A lényeg a következő: volt egy barátom,megcsalt,szakitottunk. Ő összejött egy lánnyal,majd szakítottak. De én még mindig szeretem.

Mivel tudnám visszahódítani?


2010. aug. 8. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
$$$
2010. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Inkább haggyad, nem érdemel meg. Idö, de helyrejössz lelkileg és akkor már nem igy fogsz rá gondolni. Ne hogy visszamenj hozzá, megint meg fog csalni, az ilyenek nem változnak.
2010. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
púncival :D
2010. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb,elfelejteni.
2010. aug. 8. 21:48
 5/18 anonim ***** válasza:
beszélgetsz msnen aztán elválik
2010. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Puncival?...

Beszélni szoktunk msn-en,de mitmondjak neki,amiről nem esik le neki egyből az,hogy vissza akarom kapni?

2010. aug. 8. 21:50
 7/18 anonim ***** válasza:

Másodjára már semmi sem ugyanaz:(

Ezt tapasztalatból mondom:(

Persze vannak kivételek, csak sajnos nagyon kevés...

2010. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem lenne ugy sem olyan,mint régen :(
2010. aug. 8. 21:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Francba már a sok naiv pitsával, akik visszavágynak a tapló exükhöz, aki ráadásul megcsalta őket... Normális szeretni tudó srácok meg ott lófrálnak egyedül, mert a kutyának se kellenek! El van torzulva ez a világ! Főbe kéne lőni a megcsalós parasztokat is, de a naiv csitriket is, akik nem látnak az orruknál tovább, és ilyen erkölcsi hulladékokba vannak beleesve! Nah!
2010. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Először is,26 éves vagyok,nem pedig egy csitri pic*a.

Nem azért szeretném vissza szerezni a párom,mert nincs más,hanem mert én ŐT szeretm. Így is - úgy is.

Mindenki követ el hibákat!

2010. aug. 8. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!