Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyemen ketto ferfi evek ota csalja a feleseget, megis az ö felesegeik posztoljak a legtobb boldog csaladi kepet. Ezek a felesegek nem erzik hogy a ferjuk mashol jar, vagy inkabb nem akarják erezni?

Figyelt kérdés
Szerintem egy hazassagban maga a felrelepes gondolatat is megerzi a no
2020. okt. 18. 10:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés,én is ismerek ilyen nőt,egyáltalán nem tűnik butának.Nehezen tudom elképzelni,hogy legalább ne sejtené.Inkább struccpolitika ez.
2020. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem struccpolitika. Annak lehet igaza, aki szerint ilyenkor a másik nőnek/nőknek üzennek. Nem is annyira távoltartási céllal, bár az is benne van. Hanem inkább azért, hogy ilyen módon üzenjenek neki, hogy örökké második leszel, akkor is, ha beledöglesz, mert nézd meg, ilyen gyerekeket te a büdös életben nem szülsz neki és soha nem fogja őket elhagyni és nézd csak, így töltöttük a karácsonyt meg a szülinapját, amíg te a párnádba magányosan bőgtél otthon.


Amúgy velem is kezdett ki pasi, aki bevallotta, hogy nem először lenne hűtlen. Ennek a pasinak a Fb profilja fel van töltve gyönyörűen családi fotókkal. Gyerekek, feleség ölelgetése. Nem sokat posztol magukról, de az alapfotók fent vannak, csak az nem látja, aki vak.


Ez a pasi időnként nyíltan flörtöl Fb-on a képeit like-oló nőkkel. Simán el tudom képzelni, hogy a felesége lenyugtatására tette ki a családi fotókat.

Tök mindegy amúgy, olyan típus, aki ránéz egy nőre és annak automatikusan leesik a bugyija.

2020. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!