Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt eddigi párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt eddigi párkapcsolataidban a leghosszabb "mosolyszünet"?

Figyelt kérdés
Utána meg tudtátok beszélni a problémát? Ugyanúgy ment minden,mint azelőtt?
2010. aug. 8. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
1-2 nap de aztán kibkültünk mindig :) eszméletlen milyen hülyeségeket tudtunk ugy összekapni hogy 1-2 napig egymáshoz sem szóltunk...
2010. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jah és igen megbeszéltünk mindig mindent
2010. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ÖöÖö, az exem egyszer bejelentette, ne keresem, ne hívjam, ne írjak időre van szüksége.....nem értettem, kicsit nyomzotam , másik nő volt a dologban !

Ennek két éve , nem beszéltünk semmit azóta, még annyit sem vége ! Ja és 4 évig voltunk együtt !Ki sem mondtuk, hogy vége !

aztán összejöttem egy sráccal és én voltam a szutyk.os k.úrva, mert ő nem akart szakítani , csak időt kért !

2010. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: azzigen:S

Csak azért vagyok kíváncsi ezekre,mert a barátommal már 3 napja nem beszéltünk...:/

2010. aug. 8. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:

20:36 vagyok , figyelj, ha csak összekaptatok vmin, akkor az nem gáz !

Ha te vagy a hibás akkor keresd, ha ő várd míg keresni fog !Bár itt az is kérdés ki mennyire makacs ?!

Azért ha ezt tisztázzátok azt is jó lenne vele megbeszélni, hogy ez nem O.K.így, hogy eltűnik napokra és nem keresitek egymást, legyen egy kis idő, amíg lehiggadtok ha balhé van, de jobb minél hamarabb megbeszélni a dolgokat !

2010. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,csak összekaptunk. Én is szeretném már tisztázni,de most nem akarok engedni,mert nem én voltam a hibás... Esetleg várok még 1-2 napot.:)
2010. aug. 8. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
én nem csókolom már vagy 2 honapja,olyanok vagyunk mint valami idegenek,ennek már vagy 2 honapja..szoval beszelünk minden nap,szüksegünk van egymásra,de mégsem olyan mint azelőtt..ha ez mosoly szüntnek lehet nevezni..
2010. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
húúúú utolsó és mi vezetett ide ha szabad kérdeznem ? kihűlt a szerelem ?
2010. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem most pont szunetem van,2honapja vagyok egyutt vele es szunetet kert.ensem tudom mi okbol de remenykedem abban h megoldodik minden es ujra a regi lesz minden.a szunet azz 4napja tart..es nem tudom meddig fog.irok h van vmi uj
2010. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát azert van ez igy,mivel megbantottam es nem tud tul tenni rajta,de már ujabb fejlmeny hogy nem fog neki menni a kapcsolat...harakszik rám,es nem lát ennek semmi reményt hogy valahogy helyre lehessen hozni ezt a kapcsolatot... szoval ez van..most szerelmi bánatom van...de majd meglássuk mi lesz,mindesetre most nem valami jo a közerzetem,...minden pillanatban azt várom hogy irjon vagy csergessen....de nincsen neki jele..szoval a legjobb es a legmegfelelobb dolog ha varok...de hogy meddig azt meg en sem tudom....
2010. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!