Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor vesztek össze 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor vesztek össze 1 hónapban? Ebből melyik összeveszés mekkora, meddig tart a mosolyszünet? Kérlek írd le, hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
10 hónap, én 29 ő 44 még nem vesztünk össze... Aggódom is emiatt...
2011. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 hónapja, én 22 éves vagyok (lány), ő 27 éves, és még nem veszekedtünk, mert nem olyan a természetünk. Inkább hancúrozunk helyette :D
2011. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

senki nem szokott összeveszni??

2011. jan. 9. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi csak vitatkozni szoktunk, de már egyre ritkábban van vita is, mert összeszoktunk, 1 éve vagyunk együtt, sajnos távkapcsolatban. Én 25 ő meg 3 évvel fiatalabb.

De így is működhet. Mosolyszünet? Legtovább elalvás előttig tart, de van, hogy addig sem. Elaludni sosem szabad úgy, hogy haragszol a másikra, ez egy nagyon fontos dolog. Szinte mindig betartjuk.

2011. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vitatkozni szoktunk kb. 3 naponta, mosolyszünet kb. 10 perc, amíg megbeszéljük, hogy mi a baj, amúgy 11 hónapja vagyunk együtt szintén távkapcsolatban, ő 34 én meg 28 éves vagyok.
2011. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ti szoktatok kérdező?

Mi szoktunk elég gyakran, majdnem minden nap összekapunk, szép szóért is kiabál néha,ami az agyamra megy. 2,5 éve vagyunk együtt,abból olyan fél éve élünk együtt. Én 19 ő 33.

2011. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!