Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti jártatok már 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti jártatok már 12 évvel idősebb sráccal?

Figyelt kérdés
vagy csak szimplán idősebbel?
2010. aug. 8. 19:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Figyi, én csak annyit tudok mondani, hogy a volt német tanárom a volt diákjával van együtt 4 éve, köztük is pont ugyanennyi a korkülönbség. Szóval ki van zárva az az eshetőség, hogy csak kihasználni akarta tanár úr a lányt.
2010. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én is 16 éves vagyok és a barátom 10 évvel időseb még friss a dolog. de nagyon boldog vagyok.:)
2010. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
én nem és nem is tudnék, de van olyan 15 éves ismerősöm, aki 33 évessel és jól elvannak...anyja utálja a pasit és be is akarja perelni, de ők attólmég (elvileg) szeretik egymást...
2010. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen voltam együtt egy 43 évessel(3 hónapig tartott,de nagyon szerettem, azóta 2 év telt el és most újra akarja kezdeni,de nekem azóta már van egy tőlem fiatalabb barátom :-).De pl. vannak olyan volt osztálytársnőim akiknek a férje 10-15 évvel idősebb és már gyerekük is van és nagyon szeretik egymást.
2010. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
09:07-nek én vok aki utánad írt, nem kellene ilyen előitéletekkel lenned az olyan lányokról akik szeretik az idősebb férfiakat, amúgy ez nem feltétlenül általánosítás,mert hibá vaoltam együtt 20 évvel idősebbel, voltak tőlem fiatalabb és velem egykorú barátaim is, a szerelemet nem lehet irányítain, az jön magától.Illetve azért sok 10-20 -on éves fiú van aki azért nem talál normális barátnőt,mert még éretlen és még csak bulizni akar és válogatni és csak ezek a cicababák, k*rvás lányok jönnek be nekik.Sőt sok olyan fiú is van aki pont az idősebb nőket szereti mert neki meg pont a fiatalabb lányokról nincs jó tapasztalata.AMúgy egy idősebb férfi már tudja mi kell egy nőnek(jó esetben), sokkal udvariasabb, bár én a mostani párommal is nagyon jól megvagyok és nagyon szeretjük egymást(ő 2 évvel fiatalabb tőlem).Illetve sok lány komoly férfit keres,mert ő maga is komoly és a saját korosztályában nem biztos h. megtalálja, pont azért mert ő nem az a bulizós típus.
2010. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
bocsi "hiába voltam"
2010. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
az nagyon sok mi lesz ha már neki fel se fog állni
2010. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok , a szeretőm 48 ! :-) Csak Ő olyan gyerekes, hogy így jövünk ki és kb 26-nak néz ki.
2010. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
én vagyok, akinek az osztálytársa jár a 33 évessel. ő valószínüleg azért , mert 10 éves volt, amikor meghalt az apukája, úgyhogy elég erős apakomplexusa van...
2010. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát nekem a legidősebb pasim 22 volt. :D

Én meg 16. :)

Remekül kijöttünk de történtek gondok..:S

De szerintem ez a 12 év sok... Mire te éled a szép 30 éves korod ő már lassan a vén trotyba lesz.:S


18/L

2010. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!