Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti jártatok már 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti jártatok már 12 évvel idősebb sráccal?

Figyelt kérdés
vagy csak szimplán idősebbel?
2010. aug. 8. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hány éves lehet akkor a lány ha a 12 évvel idősebb egy SRÁC?
2010. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igen.

L/8

2010. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
most komolyan?
2010. aug. 8. 19:05
 4/21 A kérdező kommentje:
igazság szerint férfira gondolok
2010. aug. 8. 19:05
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Én igen. Egyrészt azért mert nekem mindig az idősebb férfiak jöttek be, egy velem egykorú sráccal még csak beszélgetni sem tudok miről, másrészt meg én sokkal fejlettebb vagyok a koromhoz képest. Egyénfüggő az egész.

17/L

2010. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4 éve tetszik nekem az illető, akkor ez mi lehet?
2010. aug. 8. 19:09
 7/21 anonim ***** válasza:
én nem járnék olyan idős fiúval
2010. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én 17éves koromban jöttem össze egy nálam 16évvel idősebb férfival. Most 20éves vagyok és még mindig boldogok vagyunk együtt. Megvolt fél éve az eljegyzés is. A szüleim szeretik és a szüleim közt is 16év a korkülönbség. Bátyám és felesége közt pedig 12év.:)

20/L

Te amúgy hány éves vagy?

2010. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
16 éves, és ez gond, de nagyon szeretem őt!
2010. aug. 8. 19:39
 10/21 anonim ***** válasza:

Szoktatok beszélgetni vagy csak távolról csodálod őt?

Ha elég érett vagy hozzá vagy ő nem túl érett még akkor összejöhet.De gondolom hogyha 4éve szereted nemigazán ismeritek egymást.Ha nem így van elnézést.De ha így van esetleg próbáld megismerni,találkozzatok ilyesmi.A lényeg hogy ne rohand le az érzéseiddel csak ha találkozgattatok már. Ha már ismeritek egymást jól esetleg célozgathatnál rá de akkor sem rögtön úgyhogy szereted.A reakciójából lejöhet mit is akar.És ha esetleg akar is valamit még nem vagytok együtt ne feküdj le vele.De gondolom ezt te is tudod:)

18/L előző voltam.

2010. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!