Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van tovább esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van tovább esélye neki?

Figyelt kérdés
arról van szo,hogy nem tudok kitől már tanácsot kérni...megbántottam a baratnőmet,forditottam neki el dolgokat,szoval hazdutam de olyan mértékben hogy ezek meg is történtek,de nem pont úgy ahogy én elmondtam neki,egyszóval megmásitottam őket...enek mr vagy 1 hónapja,es azóta idegenek vagyunk egymáshoz,legalábbis ő hozzám,én meg Szeretem,de nem tudom meddig tudok ki tartani...azt mondták sokan hogy legyek türelmes...aki nem tudná 6 honapja vagyunk együtt, a kapcsolat eleje szép volt es jo volt,de en rontottam el...ha valaki járt hasonlo cipőben irhatna,de más tanácsát is meghallgatom es úgy döntök...én 22 éves srác vagyok,aki nagyon sokat csalódott a szerelemben... kérlek szépen benneteket valamilyen tanácsot szivesen meghhalgatnék..
2010. aug. 8. 16:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy hazug gci,csak elhomályosittam a dolgokat,és azért tettem mert a kórházban senki sem törődött velem...de tudom nem volt jo megoldas ez tőlem,
2010. aug. 8. 17:00
 12/22 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy nem tudja nekem ezt megemészteni, erre fel meg elkezdtem féltékenykedni mert féltem hogy elvesztem... és elégedetlenkedni...eddig ezt nem csináltam,csak mostanában .... én viszont ugy hiszem hogy nem tud megérteni,és itt nem szerelem volt a részeről... szóval most nem tudjam hogy mit is csináljak...
2010. aug. 8. 17:02
 13/22 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm szépen hogy észre vettetek , és valaszoltatok ..mégegyszer köszönöm szépen..
2010. aug. 8. 17:06
 14/22 anonim ***** válasza:

Húú, hát, erre nem tudom mi lenne a megoldás. Talán, tényleg türelem. Ne érezze, h erőltetni akarod.

Nekem, nem ilyen miatt történt, hanem 6hónap után, egyszer csak "elmúlt" amit én, nem is értettem.

Vagy egy hétig próbálkoztam magyarázni neki a saját érzéseimről, és, hogy mit szeretnék. Hagy ne mondjam, h sz@rt sem ért. Utána arra figyeltem, amit ő szeretne, találkozgattunk, és a végén, kb egy hónap mosolyszünet után helyreálltak a dolgok...utána még egy évig tartott.

Arra figyelj, amit ő akar, még ha ez számodra nem is tűnik a legkedvezőbbnek, ne siettesd, csak próbáld meg feledtetni. Ha működik, akkor működik, ha nem, akkor sajnos, csak tapasztalatnak tudod eltenni a dolgot.

2010. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
és neked ugy volt hogy 1 honapig ment aztán semmi? vagy ezt most nem értem,írhatnál konkrétabban :(
2010. aug. 10. 13:00
 16/22 anonim ***** válasza:

"Utána arra figyeltem, amit ő szeretne, találkozgattunk, és a végén, kb egy hónap mosolyszünet után helyreálltak a dolgok...utána még egy évig tartott. "

Ettől konkrétabban ??

2010. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
igen? szoval meg 1 evig tartott nálatok az a mosoly szünet, de talalkozgatatok???
2010. aug. 10. 14:21
 18/22 anonim ***** válasza:
Helyre álltak a dolgok, tehát egy hónap mosoly szünet után, helyre állt, és még egy évig tartott a kapcsolat.
2010. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
1 évig tartott a kapcsolat ? és aztan szetmentetek????
2010. aug. 10. 14:30
 20/22 anonim ***** válasza:

fuhh...igen, 6hónap után, volt egy hónap szünet, aztán összejöttünk újra, és további egy évig, megint klappolt minden.

Te tényleg 22 vagy ?? Nem hiszem el, h valaki ennyire érthetetlen...

2010. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!