Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van tovább esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van tovább esélye neki?

Figyelt kérdés
arról van szo,hogy nem tudok kitől már tanácsot kérni...megbántottam a baratnőmet,forditottam neki el dolgokat,szoval hazdutam de olyan mértékben hogy ezek meg is történtek,de nem pont úgy ahogy én elmondtam neki,egyszóval megmásitottam őket...enek mr vagy 1 hónapja,es azóta idegenek vagyunk egymáshoz,legalábbis ő hozzám,én meg Szeretem,de nem tudom meddig tudok ki tartani...azt mondták sokan hogy legyek türelmes...aki nem tudná 6 honapja vagyunk együtt, a kapcsolat eleje szép volt es jo volt,de en rontottam el...ha valaki járt hasonlo cipőben irhatna,de más tanácsát is meghallgatom es úgy döntök...én 22 éves srác vagyok,aki nagyon sokat csalódott a szerelemben... kérlek szépen benneteket valamilyen tanácsot szivesen meghhalgatnék..
2010. aug. 8. 16:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
milyen dolgokról volt szó pontosan? mert mondjuk, nem mind1, legalábbis, nálam nem lenne az..
2010. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és még annyit hozzátennék hogy neki is volt sok csalódása a szerelemben,ő nagyon szerelmes volt belém,de azt mondta hogy minden kiöltem belőle...nem akartam hogy így alakuljon a dolog ami volt, nem tudok sajnos ellene semmit sem változatni,pedig szeretnék,de nem tudok sehogy sem csak bízom Istenben,és a türelmben..mostanság azt mondja hogy szóllitsam rendes nevén,nem pedig becézve...szoval ez a helyzetet még komplikálja...
2010. aug. 8. 16:53
 3/22 A kérdező kommentje:
hogy meghalt a testvérem,de az apum testvére volt az,,a másik meg hogy kómában voltam,...ez igy nem igaz hanem ugy etettek ..1 honapon át..szoval ez a 2 dolog..ami neki nagyon feldobta a vizet..
2010. aug. 8. 16:54
 4/22 anonim ***** válasza:
de megcsaltad, vagy mi volt? mert arra nincs bocsánat.. ne is igyekezz.. már, ha ez történt..
2010. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg őt.eszem ágában sincsen megcsalni őt,nagyon szeretem őt...ő nekem a legdrágább kincs...
2010. aug. 8. 16:56
 6/22 anonim ***** válasza:
szerintem csapjad fel a magyar helyesírási szótárat és merülj el a gyönyöreiben
2010. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
kómában voltál, és ő ezt h nem tudta? vagy nem értem.. bocsi..
2010. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
fociban volt egy balesetem...megrugtak olyan módon a labdával hogy bevérzett a szemem,és bennt kellet feküdnöm a kórházban...én meg erre azt mondtam neki hogy kómában feküdtem...
2010. aug. 8. 16:58
 9/22 A kérdező kommentje:
és én ugy magyaráztam el neki a dolgokat mintha kómában lettem volna,szóval elmásitottam ezt...és ő ezt veszi hazugságnak..
2010. aug. 8. 16:59
 10/22 anonim ***** válasza:
és miért kellett elmásitani?? na, akkor béküljetek ki szépen, mert semmi se történt..
2010. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!