Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tudom, vagy mégse? Segítsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tudom, vagy mégse? Segítség (lent)

Figyelt kérdés

a barátommal pettingeltünk,és miután ott lett izgatott,kérdezte,hogy "elmentél?"arra értette,hogy volt-e orgazmusom?ha ő elmegy akkor neki sperma jön a péniszéből?


ne gyertek a hülye vicceitekkel kérlek válaszoljatok értelmesen!

16-lány


2010. aug. 8. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Húsz év körüli anyuka sétáltatja a gyerekét.

Egy másik anyuka dicséri

- Milyen okosan néz a baba!

- Persze, 9 hónapig hordtam az egyetemre.


tessék, okos vicc.

2010. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, ha jön ki cuccos a végéből, akkor kezd el nagyon húzni, mert utána jön az orgazmus....
2010. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így van ahogy mondod
2010. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
am hol izgatott az a lett? és honnan tudod h lett volt? lehet h litván.
2010. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát nyilván nem arra értette,hogy kimentél-e az ajtón,szerintem azt magától is észrevette volna.
2010. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen arra gondolt. még nem hallottad ezt a kifejezést az orgazmusra? hallod nekem még nem volt pasim, szűz vagyok és mégis tudom mit jelent, ha egy pasi elmegy. nálad az osztályban a pasik nem beszélnek a szexről? nálunk sokat.
2010. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!