Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 3 évvel idősebb nálam, és úgy tűnik, hogy érdeklődik irántam. Nekem is tetszik, de az édesanyám nem engedi, hogy akár csak telefonon is beszéljünk.A házból pedig abszolút nem enged ki. Hogy értessem meg vele, hogy ez fontos nekem?
2010. aug. 8. 10:26
 1/7 Tomazolika ***** válasza:
Milyen idős vagy???
2010. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha 13-14 éves vagy, akkor jóhogy. Ha esetleg több, akkor anyukád eléggé láma..:D
2010. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 éves múltam 3 hónapja...
2010. aug. 8. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor a válasz adott, anyud nem elég okos.. egyébként mutasd meg neki a kérdést, és beszéljétek meg, úgy talán érteni fogja. De az én írásom ne annyira lássa..xD
2010. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tomazolika ***** válasza:
Nem értem az ilyet !Hát miért kell ezt csinálniuk a szülőknek?! kérdez meg tőle hogy miért nem ? ha félt,mert kihasznál vagy mert félti azt ami a lábad között van akkor mond meg neki hogy az ember a saját kárán tanul,és hogy ezzel csak azt éri el,hogy orrolni fogtok egymásra. (és ez anya és lánya között sosem jó ) Nem hiszem azt hogy ő nem csinált "hülyeséget" fiatalon ! Próbáld meg meg győzni hogy nem lesz baj,meghogy vigyázni fogsz ! Ha ez nem működik akkor költözz el !!!!!
2010. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

engem se engednek el a barátomhoz :/ -.-" ez ilyen hülye szülő aggály. hogy akkor most vajon mit csinálnátok -.-"

értesd meg anyukáddal hogy nagy lány vagy már. (:

2010. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gáz az, hogy ő volt az aki 14 évesen elköltözött az akkori pasijához. Köszönöm a válaszokat!!!
2010. aug. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!