Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira fáj, segítségre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fáj, segítségre van szükségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5éve vagyunk együtt a párommal, megéltük jót rosszat egyaránt. Teljes szívből szeretem még mindig és nem kell más érzem belül ő az, ő az akire vágytam. De neki mégsem vagyok már jó. Az utóbbi 1-2 hónapban voltak családi problémáim, és abba a hibába estem amit én is mindig másoknak, ne rajtam vezesd le a feszültséged. Ezt követtem el én is. Most múlthónap vége felé, a párom és családja elutaztak Szekszárdra egy rég látott ismerősükhöz. Ott találkozott a lánnyal. Kedves aranyos minden, ami most az utóbbi 1-2 hónapba nem voltam. A lánynak is van még jelenleg kapcsolata, de kihaló. Pécset lakik ővele ott is tanul. Jómódú családba való a lány ráadásul. Mikor elindultak tőlük, a lány azzal az ürüggyel elkérte a párom msn címét, hogy letudja tolni ha nem jön át hozzám. megadta. Hazaérkezett találkoztunk nem volt semmi baj, csak pár nap múlva. Nem tudja mit érez, szeret tiszta szívből engem, nem akar megbántani, de nem tudja, változásra vágyik de mégsem. Egyszerűen megtetszett csak neki belsőre. Hiába mondtam neki, az én hibámból van most ez. Azt mondja nem nem, nem látja be. Elmondta a lánynak msn-en lehetséges érzelmeiről, ő erre a sablonos választ adta, ő nem akarta, nem volt szándékába, nem mutatta magát most másnak stb..de kérdem én, ha valóban ezt így le rja valaki nem szeretnék tőled semmit, nem akarom tönkretenni a kapcsolatod, akkor azt is hozzá teszem, akkor innentől kezdve nem beszélek veled, éppen ezért. Én ezt tenném tudom. Lehet csak én érem rosszul vagy a lány tényleg most egy szerelmi válságban van és keres gyorsan mást akin látja jólelkű. Annyira fáj most nekem, hogy érzelmileg megcsaltak. Pedig a napokba minden jó volt, érezte a párom, hogy nem akar elhagyni, szeret. Tudom van az a mondás, ha szereted elengeded. De képtelen vagyok rá, annyi mindent megtettem érte és ő is értem. Képes ezt az 5évet csak úgy..semmibe tenni, egy bizonytalan jövőér. Mikor a lány külföldre megy ki, mert oda tanul, és ráadásul Pesten lakunk mi ők meg Pécset vagy Szekszárdon épp. Nekem is volt már egyszer távkapcsolatom, pont Pécsett és nem bírtuk, mert nehéz. Anyagilag is. Most vett új autót, vágyik az újra. Ő maga mondta Nem tudja mit tegyen, időt kér, én adok neki..de tudom mi lesz a vége ha már így ez felmerült, az hogy nekünk ennyi jutott kell a változás. Hagyom, had gondolja át, de megszakad a szívem. Itt szorongatom a pólóját, érzem rajta az illatát. Minden rá emlékeztet.

Jól érzem azért, hogy a lány tényleg hajt rá, úgy hogy neki most bánata van és vigaszt keres, ezekből a kevésből is jól sejtem? Mit tegyek? Hogy tegyem? Nem akarok olyat tenni amit megbánhatok később, de annyira érzem, hogy ő csak most játszani akar vele, hogy később ismét vagy a másik párját keresi fel, vagy ki utazik külföldre..tanácsra van szükségem. Ő azt mondja szeret, tiszta szívből, jó vagyok neki, úgy ahogy vagyok amilyen vagyok. Még is az én hibám, ha nem bánok úgy vele, most ez nem lenne, lehetett ott ő, akkor sem. irigyli a családját, mert összetartóak, nem elvált szülők, jól élnek..ő vágya is az h így éljen. Bizonytalan, de tudom elhagy, mindig úgy beszél.. bármi történik, szerettelek, mindig ott leszel, bocsássak meg nem tud mit tenni ezzel, de azt mondja lehet semmi,de nem tudja. csak új, lehet kell neki, de lehet nem..semmit se tud. Segítsetek kérlek valami okos tanáccsal. Kérlek! Mit tegyek? És mit mondjak neki, amivel könnyebben beláthatja a dolgait? Az h mi 5éve vagyunk együtt szeret, és nem akarja eldobni, de érdekli most ez az egész. Nem testi vágyra érti hanem úgy, hogy új. Bizonytalan. Hogy, mit tegyek vele és magammal?


2010. aug. 7. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Bocs a csúnya megjegyzést de szerintem nem lesz olyan barom aki ezt elolvassa :S
2010. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Siege válasza:

A leírtak alapján a párod viszont szeret téged még ennyi idő után is. Mint írtad jóban-rosszban együtt voltatok és ez a mostani állapot sem változtat semmit, mert mindaz amit ide írtál azt a képet nyújtja a párodról, hogy hű és lojális hozzád:) Mindemellett ő is emberből van, neki is szüksége van a változásra vagy ha épp nem is arra, akkor valaki akivel mindent átbeszélhet. Írtad, hogy zűrösek voltak mostanában a dolgaid és rajta csattant az ostor, ez is kiváltó ok lehet, hogy másnál keresi a menedéket.


Szerintem amit tenned kellene az-az, hogy elviszed egy eldugott békés helyre ahol mindent átbeszélhettek kettesben. Azt hogy ebből mi sül ki, had ne részletezzem.


Mindemellett az is előfordulhat, hogy a párod is valahol itt kér segítséget, bármi előfordulhat:)

2010. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Siege válasza:
Elnézést a dupla válaszért, de valaki lebarmozott szimplán azért, mert megpróbálok segíteni valakin. Rendes tőled, másra nem is számítottam:)
2010. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Siege!


Tudom, hogy az én hibámból van ez most, és mondtam ia neki őszintén, azért érez így ahogy. De ő nem látja be. Tegnap átjött beszélni, zokogtunk mind a ketten, és mondta teljes szívből szeret, nem akar véget vetni ennek. De nem tudja most mi van vele, magát sem érti..mindent megbeszéltünk, amit lehetett. Időt kér ennyit tud. Nem tudok rá hatni, ahogy azt szeretem, elmondtam neki, tudo hibáztam, bocsásson meg érte, de ne menjen el azért mert volt egy hibám. Rettenetesen mélységesen fáj ahogy bántam vele. Én üldöztem el tudom, de ő azt is tudja, nem ez vagyok. Tisztában van vele milyen is vagyok valójában. Mondtam neki, ez egy időszak volt, zárjuk le. Ő is tisztában van vele. :( Még is bizonytalan.

2010. aug. 7. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
szia 5 év hosszú idő csaknem rúgja fel a barátod szerintem te jelenesetben annyit tudsz tenni hogy mondod és kifejezed a barátodnak hogy szereted más nem nagyon tudsz csinálni így várni meg nagyon szar tudok kitartást :) 21 /f
2010. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló 21/F

Én mindent elmondtam neki azzal kapcsolatban, hogy mit érzek, és az pedig hogy tiszta szívből szeretem, ne tegyük tönkre ezt a remek együtt töltött időt egy kis szellőért mikor viharokat éltünk át. De nem tudom, egyszerűen látom, hogy őrlődik, de ha ennyire szeret..miért nem pattan fel és mondja de hülye vagyok én őt szeretem igazán és ennyi. mindig a válasza mindenre a sajnálom, és nem tudom bizonytalan vagyok :(

2010. aug. 7. 13:16
 7/9 Siege válasza:
Hát ha sírt a párod akkor biztos, hogy szeret téged, lévén, hogy egy férfiú nem sír már csak azért sem, mert a becsülete nem engedi
2010. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Siege:


Ő nagyon kedves ember. De nem tudom mit higgyek most. Ha valóban így érez ahogy elmondta irántam, miért teszi meg azonnal a lépést? Soha nem csaltuk meg egymást az 5év alatt. Ez az első ilyen eset, hogy valamit érez más iránt.

Nem tudom mit kéne tennem vagy mondanom neki.. tanácstalan vagyok. Rossz női gondolkodásom előjött, de tartásom nem engedi.. hogy írnék a lánynak, mit akar ő valójában, mert ha úgy semmit, és csak tényleg az van a dologban amit gyanítok, ezért ne tegye tönkre a mi életünket is..nem tudom tényleg mi lesz :(

2010. aug. 7. 15:11
 9/9 anonim válasza:
Szerintem sem a te hibad. En ket eve ugyanigy jartam illetve az en szerepem a baratodeval egyezo. Mar 2,5 eve jartunk, nagyon szerettem, barki barmit mondott mindig azt mondtam h nekem o az igazi. Egyszer megtortent h ketelkedni keztem, megpedig azert mert megismerkedtem egy masik pasival, aki nagyon kedves volt es megerto, nem volt semmi koztunk s megis annyira osszezavarodtam nem tudtam mit erzek fajt h ennyi ido utan igy megbantom a parom. Folyton az a kerdes jart a fejemben h vajon mit erzek, fellangolas, v a valtozatossag? Mi az ami ezt teszi velem. Elmondtam a baratomnak h mi tortent s h h ossze vagyok zavarodva. Mindketten sirtunk, o azt kerdezte h mit rontott el? Fojton magat hibaztatta, hiaba mondtam h ez senki hibaja ez igy tortent, mert igy kellett tortennie. Idot kertem h tisztazhassam erzelmeimet, erre o azt mondta h o tudja ha en idot kerek nem fogok visszamenni hozza, igy szakitott velem. Sokat szenvedtem de nem a sajat fajdalmamert hanem mert nagy fajdalmat okoztam neki. Rajottem h szerelmes vagyok a masik pasiba, mint kiderult o csak baratsagot nyujtott nekem, en voltam az a buta aki beleszeretett. Masfel evig szerelmes voltam bele remenytelenul, baratsagunk lelki baratsagga alakult s meg most is tart. Na de lehet h akkor elobb beszelem meg vele mint mielott elmondom a pasimnak, lehet meg mindig egyutt lennek vele. Jo otletnek tartom h nem irsz a lanynak de viszont a baratodnak megmondhatod h tisztazza a lannyal a viszonyukat. Lehet h ez mar nem valtoztathat a jelenlegi kapcsolatotokon s ugyan igy marad es le kell mondj rola, ha a lany is akarja ot akkor meginkabb. Minel tobbet mondod h szereted annal nagyobb fajdalmat fog erezni, mert faj neki az, h neked faj, de ez nem fogja visszatartani. Adj idot neki s a legfontosabb h elerd h a lannyal beszeljen es az megvallja oszinten mit akar tole. Ha nem akar semmit es megis elmaradtok egymastol akkor ez egy kibuvo a kapcsolatbol, ami rosszul kezdodott de jol vegzodhet. Ha a lany is akarja akkor engedd el, nincs mas valasztasod. Nagyon sajnalom!
2010. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!