Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 13 eves lanynak nem kene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 eves lanynak nem kene a fiukon jarjon az esze? Es ha nem akkor inkabb a tanulassal foglalkozzon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

járhat a fiúkon az esze, de csak addig, amíg nme megy a tanulás rovására....én így fogalmaznék... addig nem baj, amíg álmodozik a "szőke hercegről", csak ne menjen át tettlegességbe, ne kezdjen el szexelgetni meg ilyesmi...13 évesen én is ábrándoztam a fiúkról, szerintem ez minden lánynál normális :)


21/L

2010. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ma már egyre korábban szexelnek a fiatalok. Az eszem megáll, amikor hallom, hogy 12-13-14 évesen már túl vannak rajta. Sajnálatos rettentően. Én is fiatal vagyok még, de azt mondom, hogy 16-18 évnél korábban nem érett az ember a szexhez. Nem tudja megérteni a hátterét és a következményeit. Ja de a kérdés nem pont erre vonatkozott. Bocsi, ez csak kijött belőlem :)) Kérdésedre válaszolva: mindkettőn járjon az eszed. Tanulni kell és jó dolog. Szerelmesnek lenni még jobban kell és a legszebb dolog. De a szexxel még várj párj évet! Megéri! :)Most jönnek a legszebb évek neked :)
2010. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi!
2010. aug. 7. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Unokatesóm 8 éves kora óta "szerelmes" fűbe-fába, többek között belém is. Most 9 éves, és megint szerelmes. Persze csak messziről csodálja a fiút, de már tudjuk, hogy hetero beállítottságú (eddig legalábbis). Jól tanul, de tudja, hogy vannak a földön fiúk. Szexelni ráérnek 18 év körül. (na jó, talán már 16 éves kortól)
2010. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne?A szerelem ebben a korban még egészséges ha inkább leányálom mint valóság,az álmok szebbek :) A valóság meg majd idővel eljön úgyis.
2010. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, nekem mindig ezt mondták, és szerintem ez nem így van. Első szerelmem 13 éves koromban volt, csak az egészet elrontotta, hogy nem mondhattam el az igazat, hogy mikor kivel találkozom, mikor rájöttek, el is tiltottak minket egymástól. Szerintem főleg, hogy nyár van, hadd legyen szerelmes, csak ugye ne feküdjenek le egymással. Ha pedig suli van, akkor próbáljon arra koncertrálni, a nők egyszerre több dologra is tudnak figyelni, nem? :) És amúgy is, nem hiszem, hogy az, ha szerelmes valakibe rontaná a tanulmányi eredményeit, nekem attól inkább javult...
2010. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

természetes hisz változik a tested, beindulnak a hormonok stb. de azért nem kell mindent korán elkezdeni, mint ahogy a mai fiatalok teszik!


20/L

2010. aug. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Piciregica válasza:
Szerintem addig jó,amig nem a lányokról álmodozol:DxD
2010. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan járhat a fiúkon az esze végül is lassan belép a tinédzser korszakba ez teljesen normális. A lényeg az,hogy tartsa meg még a tisztességes távolságot, itt a testiekre gondolok. Beszélgessenek, fogják egymás kezét de ennyi. A tanulást pedig nem szabad elhanyagolni egy fiú se ér annyit. =)
2010. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Piciregica válasza:
Egyetértek.Itt még "álmodozás" szinten kell maradni.Meg kell tanulnia "tanulni",mert ha abban a korban nem tanulja meg,késöbb a tanulás rovására mehet.Pl középiskolában.
2010. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!