Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beetlejuice kérdése:

Fiúk! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal, bár nem úgy történt, ahogy én terveztem, azt hittem még megtudjuk beszélni a dolgot, de nem akart már velem beszélni, a szakítás okát se tudtam neki elmondani. De még mindig nagyon szeretem, vissza akarom kapni. Ti vissza fogadnátok a volt bnőtöket, ha még szeretnétek őt?
2010. aug. 7. 10:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi helyzet van most nálunk is XD A kérdésedre válaszolva persze, én nem hagyom annyiban a dolgot, mondta a barátnőm hogy nagyon szeret, és hiányzom neki, és én ezek után nem fogom mellőzni. Én nagyon szeretem őt, és vissza akarom kapni. Szóval én visszafogadnám őt, csak sajnos ő nem olyan mint Te :S Sajnos ha én nem teszek semmit, akkor egy nagy p*csnek fog nézni (szerintem), enyhén szólva. Szóval azt semmi kép sem várhatom el tőle, hogy ő jöjjön kezdeményezzen kompromisszumot. Pedig most nagyon jól esne :(

Szóval, persze visszafogadnám :) De! A csajnak amúgy ennél kicsit beképzeltebbnek kell lennie, ahhoz hogy lássa a barátja mit érez iránta. Szóval szerintem most te ne nagyon csinálj semmit, csak utalj rá egy kicsit, hogy azért hiányzik, és azért jó lenne ha minden megint a régi kerékvágásban menne :) Szóval én ezt a dolgot a barátodra hagynám. Ha most te mész oda hozzá magyarázkodni stb., akkor előbb-utóbb könnyű préda leszel a számára, és az már nem jó. Hagyd őt kibontakozni :P Ha szeret őt téged, és igazán kellesz neki akkor nem fogja annyiban hagyni, hiszen én sem hagyom annyiban ezt a dolgot a barátnőmmel.

Remélem tudtam segíteni! Jót akarok nektek! Tényleg nem jó ötlet, ha most te mész oda hozzá megalázkodni :S

2010. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

12:33

Köszii.:D Nem akarok megalázkodni előtte, csak van 1 közös ismerősünk, és általa szeretnék kapcsolatba lépni vele, hogy tudjon róla, hogy én még mindig szeretem, és hiányzik nekem, és aztán megvárom hogy erre mit reagál, aztán majd elválik.:)

2010. aug. 7. 12:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Oké, ez teljesen jó ötlet :) Sok sikert kívánok ;)
2010. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!