Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beetlejuice kérdése:

Fiúk! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal, bár nem úgy történt, ahogy én terveztem, azt hittem még megtudjuk beszélni a dolgot, de nem akart már velem beszélni, a szakítás okát se tudtam neki elmondani. De még mindig nagyon szeretem, vissza akarom kapni. Ti vissza fogadnátok a volt bnőtöket, ha még szeretnétek őt?
2010. aug. 7. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Büszkeség is van a világon.
2010. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miután szakított? Nem, majdnem hogy kizárt.

F/27

2010. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze, értem, hogy büszkeség is van a világon, de néha van olyan helyzet, hogy félre lehet dobni a büszkeséget, ha még neki is vannak érzései.
2010. aug. 7. 10:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni,hogy mi volt az indítéka...
2010. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Ezt bizony elkúrtad.

Nem kicsit, nagyon


A kérdésre válaszolva: NEM

2010. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Ha csak büszkeségből nem mersz lépni felé,akkor dobd el azt a fránya büszkeséget,mert sok gondot fog még okozni a jövőbe!Magamból indulok ki,ha én is büszkeségből nem kerestem vna,most nem lennénk egy pár!

23/L

2010. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az indíték az volt, hogy nem foglalkozott velem túl sokat, aztán elmentem helikonra, és azt ígérte, hogy minden nap felhív, persze nem így történt, meg nagyon kocka volt, kb csak a gép létezett neki, és hiába jöttek a problémák, próbáltam, de nem tudtam megbeszélni vele őket, így végül bár szerettem szakítottam vele, és még mindig szeretem...
2010. aug. 7. 11:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Részemről nem csak büszkeség kérdése lenne. A szakításra nyilván azért került sor, mert valami nem működött a kapcsolatban. Ha velem szakítana a barátnőm, utána nem büszkeségből nem jönnék vele össze, hanem mert ami egyszer nem ment, és nem tudtuk megoldani értelmes emebrek módjára, az utána pár héttel/hónappal sem fog működni.

De most ne azt nézzük, hogy a pasi mit tenne ilyenkor! Most pont Te vagy az, akinek nem szabad félretennie a józan eszét és a büszkeségét! Jogosan szakítottál, mivel nem foglalkozott veled. Hidd el, ha visszakönyörgöd magad, még ennyit sem fog foglalkozni veled! Vagy netán arra lenne szükséged, hogy olyan pasid legyen, akinek egy rohadt játék többet ér, mint a barátnője?

2010. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

11:17

Igazad van, de mivel sose tudtam megbeszélni vele a problémákat, ezért is van az, hogy képtelen vagyok lezárni magamban ezt az egészet, de semmiképp se könyörögném vissza magamat, csak végre megakarom tudni, hogy ő hogyan érzett irántam, és azt akarom, hogy tudjon az érzéseimről. Meg ő 1 nagyon nehéz eset, nem nagyon enged senkit se közel magához, nem tudom miért, de bizonytalan vagyok, lehet én is hibáztam, kitartóbbnak kellett volna lennem.

2010. aug. 7. 11:30
 10/13 anonim válasza:

Ez a visszafogadás egyén függő dolog.

Én már fogadtam vissza barátnőmet, és nem bántam meg, mert most is együtt vagyunk, és boldogok vagyunk.

2010. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!