Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom már megint hazudott.. nagyot hazudott...

Azt mondta elutazik a testvérével kirándulni de lebukott! Nem vele van és nem mondja meg hogy hol :'(

telefonban megmondtam neki, hogy akkor ennyi volt, de gondoltam felhívom (párszor) hogy ha tud valami értelmes magyarázatot most mondja, de nem veszi fel.

Tegnapelőtt volt 4 éves a kapcsolatunk (amit azért nem "ünnepeltünk" meg mert ment kirándulni...)

Nem tudom mit tegyek! 4 napra eltűnt, és nem értem hogy tehette ezt velem. Már nem az első hogy hazudik, csak sajna 4 év alatt rájöttem a jelekre ami a hazugságra utal. Ezért is bukott le.

Ti mit tennétek a helyembe?


2010. aug. 7. 10:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Nők....hagyni kell hogy kibalhézzák magukat..." :)

- Sin City


Ha benyeled neki azt fog veled csinálni amit akar ezentúl.Hidd el sose jó az ha egy kapcsolatban egy férfi irányít,főleg ha vissza is él vele.

A másik és jobb ötlet hogy kidobod.Inkább omoljon most össze az életed mint később mikor már a jó ég tudja mit kell kútba dobni...Közös lakás,gyerek stb. - ezek csak bonyolítják a dolgokat.

2010. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
halihó, szerintem hívd fel a barátaid és csinálj velük valami olyasmit, ami segít elterelni a figyelmed, nézz meg pár véres akciófilmet vagy idióta vígjátékot és egyél egy csomó csokit leöblítve egy üveg martinivel, tényleg!!!!!meg sportolj regeteget, akár kezdj versenyezni hosszabb távon ez segít hogy ne a pasi(k)ra gondolj hanem vmi másra, nem hülyéskedek, nálam bevállt, a pasival meg vagy tudtok beszélni vagy nem, de te semmiképp ne keresd, sztem ő úgyis keresni fog, ha meg nem, akkor meg igazán örülhetsz hogy megszabadultál egy ilyen féregtől
2010. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
figyu!:)...kérdezd meg magadtol hogy ez a pasi mit akarhat toled ezek után?...ne hagyd hogy bohocot csináljanak beloled ne egy táegy légy hnem egy ékszer amire vigyázni kell és néha tisztitgatni ápolni:)...4 év hosszu ido de lásd be ezek után már nem lenne oszinte a kapcsolat..probálj vele beszélni azért és ne hagyd magad!!:)...kitarto csaj vagy ha 4 év alatt még tobb hazugságot megbocsátottál neki de a te türelmednek is van határa:)
2010. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A hazugsághoz 2 ember kell, aki hazudik és aki elhiszi neki. Egyszerüen le kell zárni, miért akarod tudni hogy hol van most és ha mind1 akkor miért hazudik és stb? ha tudod is pont ennyire fog fájni minthogy nem tudod. Nyomás ki a parkba fuss legalább 3 kört sirjál pár órán keresztül utána menj el vásárolni, ha ez sem segít akkor....
2010. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Én még szeretem őt, és ismerem a hibáit.

Ha szerintetek egy vásárlástól elmúlik a szeretetem, akkor veletek van a probléma nem velem a naivval.

Köszönöm a válaszokat, többet nem kérek a kioktatásból, megvan a magamhoz való eszem!

2010. aug. 7. 14:40
 26/31 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel... hasonlókat kellett átélnem 3-4 hónappal ezelőtt. tudom milyen iszonyatosan rossz érzés hogy pont az bánik igy veled (szinte mint egy ideggennel) teljesen közömbösen, akit a világon az egyik legjbban szeretsz. én rájöttem hogy oldhatom meg a problémámat, változtattam az életemen a felfogásomon, és ugy tünik valóban kezd minden helyre jönni. szivesen segitek neked, vagy ha csak az kell h valaki meghallgasson. irj privátba ha ugy gondolod:)
2010. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 swadawas válasza:
Wegyél egy kutyát!
2010. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj vele beszélni, ha hazajön, hátha.

Amúgy ha vége is nehéz lesz bár, de próbáld elfelejteni. A sulit meg szerintem ne hagyd abba, társaság kell.

2010. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem hallotta a telefonhívásom végén hogy akkor vége, és azt hitte csak összevesztünk azon hogy hazudott.

Amúgy kiderítettem otthon volt csak nem volt kedve semmihez (még hozzám se) és úgy gondolta, hogy én ezen megsértődnék.

Pedig megértettem volna őt.

Na mind1 eljön majd hozzám és megbeszéljük még, mert mondta hogy neki eszébe se jutott hogy szakítson velem.


És mielőtt megint le naivoznátok, tudom hogy mikor hazudik, azért bukik le 10perc - 1 hónap idő között. És azt is tudom, hogy nagyon szeret, ezért nem értettem a dolgot.

Köszönöm a válaszokat senkit se fogok lepontozni :)

2010. aug. 7. 20:15
 30/31 anonim ***** válasza:
És te ezt tényleg elhiszed? Szerintem nem csak elhiteted magaddal, de valahol tudod te, hogy ez nem igaz. Mi az, hogy hozzád se volt kedve? Én 5 éve vagyok együtt a barátommal, amennyit csak tudunk annyit vagyunk együtt és soha nem volt olyan, hogy neki nincs kedve hozzám. De te tudod mit lépsz csak nehogy megbánd..
2010. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!