Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom már megint hazudott.. nagyot hazudott...

Azt mondta elutazik a testvérével kirándulni de lebukott! Nem vele van és nem mondja meg hogy hol :'(

telefonban megmondtam neki, hogy akkor ennyi volt, de gondoltam felhívom (párszor) hogy ha tud valami értelmes magyarázatot most mondja, de nem veszi fel.

Tegnapelőtt volt 4 éves a kapcsolatunk (amit azért nem "ünnepeltünk" meg mert ment kirándulni...)

Nem tudom mit tegyek! 4 napra eltűnt, és nem értem hogy tehette ezt velem. Már nem az első hogy hazudik, csak sajna 4 év alatt rájöttem a jelekre ami a hazugságra utal. Ezért is bukott le.

Ti mit tennétek a helyembe?


2010. aug. 7. 10:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Esetleg csak beilyedt az össze költözéstől?!
2010. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Volt egy jó döntésed, abban légy következetes. Csak azért ne könyörögj, hogy szépen szakíthassatok.
2010. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Már laktunk együtt 9 hónapig csak most a nyáron hazajöttünk, és hétdfőn tárgyaltunk volna le az új albit. Azt se tudom folytassam-e az egyetemet, csak az ő unszolására mentem bele..
2010. aug. 7. 10:29
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a válaszokhoz nem kell mit hozzáfűzni. Ha ennyi eszed van, hogy még ezek után is vele vagy, akkor meg is érdemled. Felejtsd el! Töröld ki a számát a telefonodból, dobjál ki MINDENT, ami rá emlékeztet és még sorolhatnám. Csinálj úgy, mint ha nem is létezett volna! Egy ideig szar lesz. És akkor mi van? Nem fogsz belehalni, de utána annál boldogabb leszel, egy normális faszi oldalán. Legyen már büszkeséged! De meg is várhatod, amíg még átver legalább 4x. Akarom mondani megcsal 4x. Én férfiból vagyok, de hidd el, egy idő után megtanulod kezelni az ehhez hasonló problémákat és utána már nem jelentenek problémát az ilyen féreg emberek. Ha szereted még, akkor nagyon szar lesz egy ideig, de megéri. Ő pedig az élettől úgy is visszakapja! Ez tapasztalat :))
2010. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz ájulni.

Két napig sirdogálsz, aztán majd rájössz hogy mennyivel jobban jártál igy, mintha 2 gyerek után csinálja ugyanezt.


Rengeteg jó dolog vár még rád, túl kell lépni ezen.

Én például szivesen cserélnék veled most is, csak hogy fiatal lehessek újra.


A legjobb amit tehetsz, hogy már ma elkezdesz keresni egy másik férfit, aki segiti elfelejteni őt. De azért ne az elsőt utadbakerülőt válaszd.

2010. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint utálom a "dobd, mi a fenének vagy még vele?" típusú válaszokat... de ebben a helyzetben egyszerűen nincsen más megoldás. egy gerinctelen ember, ennél te is, meg mindenki jobbat érdemel. mi az, hogy hazudozik, és utána nem vallja be? na meg hogy azt mondja, ne keresd, mert NEKI van elege belőled? jobb lesz neki nélküled, mert ez az ember egy f*sz.
2010. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
No. Először is. Az egyetemet ne hagyd abba. lehet, hogy az ő unszolására mentél bele, de ahogy Nagy Feró barátunk is megmondta "magadnak tanulsz". Ergo te fogsz profitálni belőle. Kettő. Tudom, hogy kvára fáj, de hidd el, jobb lesz nélküle. Miért akarnál olyan valakivel élni, aki folyamatosan átbsz, hazudik, le se szr, nem törődik az érzéseiddel? Ez a négy év elmúlt, és valószínűleg nem volt olyan szép, ahogy most próbálod bebeszélni magadnak. Hidd el, jobbat érdemelsz! Aki szeret. Aki törődik veled. Akinek fontos vagy. De ha nem lépsz ki ebből a kapcsolatból, sosem fogod megtalálni. Úgyhogy bármilyen nehéz is, ne keresd, ne válaszolj neki, egyszerűen ne vegyél tudomást róla, mert nem érdemel meg téged! Hidd el, Te is megérdemled a boldogságot. Fel a fejjel, és légy erős!
2010. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

De már azt nem értem ha már mind1 miért nem vallja be hogy hol van?

Meg ha annyira elege van belőlem vajon miért? Nem engedem el sehova? ez nem igaz akárhova mehetett. Szerintem napi 1-2 telefon ha nem vagyunk együtt nem hívogatás...

Emellett meg csak akkor sértődtem meg ha bunkó volt vagy ilyenek.

Nem hiszem hogy én rontottam el.

2010. aug. 7. 10:40
 19/31 anonim ***** válasza:
Van bőr a képén, de hadd gyerekeskedjen, a lényeg, hogy megszabadulsz tőle.
2010. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ne legyél naiv! Ne az okokon rágódj, először fogadd el a tényeket! Kicseszett veled, szemét volt, fáj, de megtette. Három lehetőséged van. Első: életed végéig ezen a h*lyén keseregsz. Én nem ajánlom. Második: visszakönyörgöd magad, de akkor ne csodálkozz, ha úgy bánik veled, mint egy darab ronggyal, ugyanis ezzel a tetteddel őt igazolnád, hogy akármit megtehet. Én ezt sem javasolnám. Harmadik: megpróbálsz felülkerekedni a bánaton, és hagyod őt a **csába. Persze, 4 év, fáj meg minden, de ahogy észrevettem, nem új keletű, hogy gondok vannak a kapcsolatotokban. Egy ideig még fájni fog, akár hónapokig is, de túl fogsz rajta jutni.

Na, melyiket választod?

2010. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!