Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

A barátom már megint hazudott.. nagyot hazudott...

Azt mondta elutazik a testvérével kirándulni de lebukott! Nem vele van és nem mondja meg hogy hol :'(

telefonban megmondtam neki, hogy akkor ennyi volt, de gondoltam felhívom (párszor) hogy ha tud valami értelmes magyarázatot most mondja, de nem veszi fel.

Tegnapelőtt volt 4 éves a kapcsolatunk (amit azért nem "ünnepeltünk" meg mert ment kirándulni...)

Nem tudom mit tegyek! 4 napra eltűnt, és nem értem hogy tehette ezt velem. Már nem az első hogy hazudik, csak sajna 4 év alatt rájöttem a jelekre ami a hazugságra utal. Ezért is bukott le.

Ti mit tennétek a helyembe?


2010. aug. 7. 10:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól veszem ki, akkor nem az első eset, hogy átpattintott. Nos, számomra egy kapcsoaltban alapvető lenne az őszinteség. Ha ez nincs meg, akkor nincs értelme kapcsolatról beszélni.


OFF: vajon miért van az, hogy a h*lye pasiktól akarnak a csajok a legnehezebben emgválni, egy normális pasit pedig a legkisebb dologért is kipenderítenek?

2010. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Végre felvette és hazudott még egyet, utána megkért hogy hagyjam békén mert elege van belőlem... nem értem
2010. aug. 7. 10:12
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Kár hogy nem érted.

Én a helyedben már minden közösségi oldalon egyedül álló lennék!

Már, bocs de jól ki tud ez téged használni.Jó vagy még neki hülyének.(bocs)

2010. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jót tett a sírógörcsömnek..
2010. aug. 7. 10:19
 5/31 anonim ***** válasza:
Szia!Mit nem lehet azon érteni,hogy mással ment el (lány)és nem veled?Ennyire azért nem lehetel naiv!
2010. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg lehetőséged van


1. főbelövöd magad

2. őt lövöd főbe

3. Te utazol el a testvérével kirándulni, és nem mondod meg hová.

4. nem veszed észre mi történik, majd hazajön ha akar.

5. ennyi volt vele, keresel egy normálisabbat.


Ha rám hallgatsz, az utolsót választod. Már az első hazugságnál azt kellett volna.


De ebből ne vonj le elhamarkodott következtetést.

NEM MINDEN FÉRFI HAZUDIK

2010. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Azt nem érem miért nem lehet 4 év után rendesen szakítani ha azt akar????

Miért kell az hogy hallom hogy csámcsog jólesően zabál és közbe azt mondja (TELEFONBAN) hogy ne hívjam fel????????

2010. aug. 7. 10:22
 8/31 A kérdező kommentje:
Azt hittem szeret ne legyetek ennyire kegyetlenek elég volt hogy ő az volt
2010. aug. 7. 10:23
 9/31 anonim ***** válasza:

Sajnálom...nem akartalak megbántani, de miért kellen szépítenünk a dolgokat?

te tudod a legjobban, hogy nem ez az első eset.Mégis mire vársz még?

tudom hogy nehéz, de hidd el, (bár közhely)az idő mindig mindent megold.

És ha haza jön?Akkor mi lesz?Szépen megy minden tovább?

Han ezért használ ki!MERT MEGTEHETI!!!!!

2010. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Russzul vagyok zsibbad mindenem, most költöztünk volna össze úgy értem ájulni fogk
2010. aug. 7. 10:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!