Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotoktól szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoktól szünetet kértek, akkor?

Figyelt kérdés
Jobb lett a helyzet, a szünet alatt mennyire tartottátok a kapcsolatot, volt hogy míg ti szünetet kértetek a kedvesetek inkább szakított? Mik a tapasztalatok?
2010. aug. 6. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

na már megint egy helyesírási agytröszt,nem értem az ilyen emberek nem szoktak tévedni, de valószínűleg azért nem , mert ugyebár aki "nem csinál semmit az nem is tévedhet !!"

Nem értem akkor az ilyen ember akit ez irritál miért nyitja meg a kérdést és még válaszol is......?!


Soha nem kértem szünetet senkitől, mert én nem látom értelmét, ha vmi nem működik, akkor azt nem lehet szünettel sem megváltoztatni ! Ha az érzelmeimben nem voltam biztos, akkor nekem az volt a megoldás, hogy több időt töltsek a párommal , hogy valóban szeretem e annyira, hogy érdemes folytatni !

Egyszer kértek tőlem szünetet, de szakítás lett a vége és én szakítottam ! Másoktól hallott tapasztalatok alapján azt tudom mondani, aki szünetet kér, az harmadik miatt kér általában szünetet...., de persze vannak kivételek !

Tőled miért kért szünetet ? jaj és nem tartottuk a kapcsolatot , tőlem anno azt kérte nem hívjam , ne keressem, se sms semmi ! Nehéz volt , de megálltam és már nem is hiányzott 3 hét után egyáltalán,belőlem minden érzést kiölt a távolság ! ennyi !én ilyen vagyok !

2010. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tartom jó ötletnek a szünetet.

Ha nagyon megromlott akapcsolatotok, akkor azért nem valószínű, hogy jobb lesz, mert a szünet önmagában nem oldja meg a problémákat, inkább együtt kell megoldani.

Ha meg a kapcsolatotok alapvetően jó, de bizonytalankodik egyikőtök, vagy valaki más jött esetleg a képbe, akkor meg azért nem jó, mert az a fél, aki nem bizonytalankodik, a szünet hatására elbizonytalanodhat, hiszen ezt jelzi számára, hogy a másik nem biztos az érzelmeiben, és lehet, hogy ezekután nem lesz képes ugyanúgy megbízni a másikban.

Szerintem ilyenkor jobb leülni és megbeszélni a problémákat és közösen dönteni.

A szünetkérés az nagyon egyoldalú és legtöbbször szakítás a vége...

2010. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szünetet akarok akkor a nő már valószínű csak másodhegedűs,ill a másik még nem százas h megvan.
2010. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szünet=kapcsolat vége....általában.
2010. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"na már megint egy helyesírási agytröszt,nem értem az ilyen emberek nem szoktak tévedni, de valószínűleg azért nem , mert ugyebár aki "nem csinál semmit az nem is tévedhet !!"

Nem értem akkor az ilyen ember akit ez irritál miért nyitja meg a kérdést és még válaszol is......?!"


Ismét egy online erkölcscsősz! Ne félj, nem így fogod megváltani a világot. Tudod, én is szoktam tévedni, csak nem dugom homokba a fejem. És állandóan azon vagyok, hogy javítsam. De itt nem tévedésről volt szó! Tudod, ha tévedés lenne, nem követte volna el következetesen UGYANAZT a hibát. Azzal, hogy jelentetted a moderátoroknak a válaszomat, csak elérted azt, amit én is el akartam érni: kijavították a mondat helyesírását. Köszönöm!

2010. aug. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!