Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok szakitás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szyszkó kérdése:

Mit csinálnátok szakitás után?

Figyelt kérdés
a barátomal már 1 éve és 10 hónapja együt voltunk elis jegyezet erre egyik napról a másikra időt akkart és ebből az lett h szakitotunk ti mit tenétek? ezek után?
2010. aug. 6. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Utánajárnék, hogy mitől ment el ilyen hirtelen a kedve. Aztán megpróbálnám megoldani.


Ha nem sikerülne, továbblépnék.

2010. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Továbblépnék. Erős vagyok, okos vagyok, nem tesz padlóra egy férfi sem :)
2010. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a csajom dobna, elmennék azt jól beba*znék, utána tovább lépnék!19/F
2010. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
AZ OK CSAK ANYI VOLT H MOSTANÁBBA SOKAN PLETYKÁLTÁK H FÉLRE LÉPUNK MERT KÜLÖN NYARALTUNK ÉS ELINDÜLT A PLETYKÁZÁS ÉS EZ LETT BELŐLE
2010. aug. 6. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszett neki a helyesírásod, és nem akart buta lányt elvenni feleségül. :(
2010. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szakításotoknak nyilván nem a pletykázás volt az oka. Egy férfi agya teljesen máshogy működik, mint egy nőé. Nagy általánosságban a férfiak sz.rnak a pletykákra. Az lehet mögötte, hogy bár eljegyzett, már akkor sem szeretett igazán.
2010. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21:03-NAK SZÓL A HELYESÍRÁSOM AZ 1 DOLOG SZERINTEM NEM AZON MULIK 1 KAPCSOLAT!! AMUGYIS 17 ÉVESEN MÉG NEM AKARTAM VOLNA HOZÁ MENI
2010. aug. 6. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:
17 évesen eljegyezni.... óóóha :DDD
2010. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
xdxdxd
2010. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BlacktigerXXX ***** válasza:
A fakanállal is így bánsz mint a billentyűzettel?
2010. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!