Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Barátommal a szakítás szélén álltunk nemrég.

Figyelt kérdés

Elég sok a vita köztünk ,de én nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni.Egy iskolába járunk és mindenkire féltékeny vagyok.Nemrég majdnem szakítottunk de adtunk magunknak egy utolsó esélyt...Most nagyon kedves velem és mindig mondja ,hogy szeret de én minden jót amit mond nekem ,azt magamban "átalakítom rosszá".Szeretném egy kicsit feldobni a kapcsolatunkat!6nap múlva leszünk egy évesek.

Egy szomorú lány


2010. okt. 6. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

ha tudod mi a probléma, és belàtod akkor ezen egyedül Te vàltoztathatsz..

A baràtod biztosen nagyon szeret téged és ö is segíteni próbàl azzal, hogy ilyen kedves :)

ö sem akar téged elveszíteni

2010. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyit dícsérget meg mondja hogy szeret, akkor biztosan így van:)próbálj meg kicsit jobban megbízni benne, és ne gondolj úgy minden csajra mint vetélytárs.nem hinném, hogy minden lány a te pasidra mozdulna rá, aki meg mégis annak finoman jelezd hogy ő a tied. és ha nem szeretne, akkor nem veled lenne;)
2010. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt ok arra, hogy féltékeny legyél, és ilyen veled ennek ellenére, akkor hidd el, hogy szeret téged! Nehogy az legyen, hogy későn jössz rá, hogy milyen egyszerűen javíthatnád a kapcsolatodat!
2010. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek.
2010. okt. 9. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!