Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mindent túlreagálnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mindent túlreagálnak?

Figyelt kérdés
szerelmi vallomásnak tekintik ha rámosolyog vagy előzékeny vele, egy férfi?
2010. aug. 6. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem.Ah ti sem tekintitek szerelmi vallomásnak,h ha az előzékenységért cserébe legszebb mosolyomat villantom rátok.


23N

2010. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak jolesik ha valaki rankmosolyog:-D :-P
2010. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a legtöbb nő ilyen.
2010. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelmi vallomásnak a fenét, de én is szeretek a dolgok mögé nézni. Tetszik az előzékenység, de ne akarjon mindig egy lépéssel előttem járni, meg azért néha hagyjon békén. Szóval nem szerelmi vallomás, de azért legyen bármi is, úgyis észrevesszük :)
2010. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet azok a lányok túlreagálják a mosolyt és előzékenységet, akik nem sok ilyenben részesültek életük során !

vagyis ezzel azt akarom mondani, olyan pasijaik voltak, akik nem igazán fejezték ki gesztusokkal érzéseiket, nem volt egy kedves mosoly, egy kedves szó, egy érzéki érintés akár ...és vannak ilyen pasik én tapasztalatból mondom !

és amikor egy másik pasi már csak rájuk mosolyog elolvadnak :) szerintem van ilyen lány, legalábbis én is voltam ilyen, de nem szerelmi vallomásnak fogtam fel, csak baromira jól esett, hogy azért vannak még érzéki pasik !!!

26/L

2010. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!