Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimegyek a ganéjjra oszt főbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimegyek a ganéjjra oszt főbe lövöm magam!?

Figyelt kérdés
minden pasi szemét és kihasználja ha egy lány elnéző vele és nem követel meg dolgokat vagy csak én fogok ki minden segg*fejt ?
2010. aug. 6. 19:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

hogy egy kedves családtagomat idézzem: "mindig csak a férfiakkal vagy a nőkkel van a gond".Gondolkozz ezen el picit...

19L

2010. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
hát ő kedves meg rendes velem , már honapok ota, de ezt hogy sikerult öszehoznia nem tudom , nagyon nem vártam tőle, nálam amugy alap hogy körulrajongjion , nem azért mert el vagyok magamtol ájulva hanem azért mert nem tartom helyesnek hogy én lány létemmre ragadjak nyomulja bokoljak.
2010. aug. 6. 23:30
 23/25 A kérdező kommentje:
23:20 as hát bocs de nem értem miért mivel lehetne még gondom, a rozsáimmal , jol meg vannak :D , lécci konkrétabban hulye vagyoik így lelkileg összetörve
2010. aug. 6. 23:32
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi probléma van, mint amennyit említettél, az nem is igazán vészes! Oké, taplóság a sráctól, de ezért ennyire kiakadni... Felejtsd el! Ha csak a kifogásokat keresi, miért nem lehettek együtt, akkor nem is érdemes foglalkozni vele, hiszen egyértelmű hogy nem akar kötöttségeket, ezt pedig jól példázza az is, hogy nem hajlandó veled beszélni, ha egyszer bulizik! Mond el neki, hogy ez baromira rosszul esett, állítsd választás elé, hogy mit is akar, és kész... Nem kell ebből akkora ügyet csinálni, létezik ennél rosszabb is!
2010. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
állitolag lemerul és kikapcslt a mobilja, hmm gyenge duma , nem hiszem , de nem járunk, nem köteles velem dumálni , vagy ha csajjal volt csak bezavartam volna , nem a pasim nem is volt :(
2010. aug. 7. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!