Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimegyek a ganéjjra oszt főbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimegyek a ganéjjra oszt főbe lövöm magam!?

Figyelt kérdés
minden pasi szemét és kihasználja ha egy lány elnéző vele és nem követel meg dolgokat vagy csak én fogok ki minden segg*fejt ?
2010. aug. 6. 19:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
igen remélem
2010. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
kössz ez bíztato :(
2010. aug. 6. 19:55
 3/25 anonim ***** válasza:
Há, terintem meg őrűűű néki, ho egy ekkora parasztúúúú megszábadút mint te vágyol!
2010. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nyugi én is kifogom a köcsögöket mindig:S

Panaszkodd ki magad nyugodtan ha tudok segítek:)

17/L

2010. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nem csak te, eddig én is a legmocskosabb fajzatokat fogtam ki...(nem a gané miatt, hanem az "emberi" tulajdonságokra gondolok). De bízom benne, hogy megtalálom a hozzám való pasit, mert biztos vagyok benne, hogy vannak rendesek, lesz olyan, aki megbecsül és szeretni fog.

18/L

2010. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Aki köcsög, azzal nem állsz szóba. tanácsosabb, ha először megismersz valakit, utána gondolkodsz a továbbiakon. Hozzáteszem, ezért nem kell tanulatlan emberekkel kezdeni. Egy okos emberrel ezerszer több a lehetőség, lehet vele beszélgetni, stb. és ez igaz férfira és nőre is. 22/f
2010. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
bánatomban elvicceltem az elejét , sajna volt akinek nem esett le :(
2010. aug. 6. 20:06
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden pasi ilyen, nekem volt szerencsém normálisakhoz is, akik korrektül kezeltek minden helyzetet! Ezt most nem csak a jelenlegi páromra értem, hanem pár exemre is :)
2010. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
opanaszkodjak ? ok : mesze van , mig nem tudunk gyakran talizni nem járunk , de folyton aszt mondja igy ugy bejövök neki, szerdán partiba volt és csak felakartam hivni hogy mi van vele , hogy bulizik , először nem vette fel aztán kikapcsolta , , na ennyit rola , elég megalázo
2010. aug. 6. 20:08
 10/25 anonim ***** válasza:

ezt én is mondhatnám.. minden csaj szemét !!! ez van

16/f

2010. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!