Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen kapcsolatban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

20/L

Az a gondom,hogy együtt vagyok a barátommal lassan 1 éve,és az utóbbi időben nagyon ritka alkalom nálunk a szex..

Este lefekszünk,és ő már alszik is. Beszéltem vele a dologról,de azt mondja fáradt..Próbáltam kezdeményezni,simogatni,csókolgatni stb...de ügyet sem vetett rá. Aludt.. Viszont..Rájöttem,hogy rendszeresen(szinte minden nap) végez önkielégítést. Nem is lenne ezzel gond,csak nagyon rosszul esik, és idegesít,hogy inkább a markát választja helyettem... Nem szeretném elhagyni mert szeretem,de nem tudom,mit kéne tennem,hogy inkább velem szexeljen... Lányok,voltatok már ilyen kapcsolatban? És ha igen, hogy oldottátok meg?


2010. aug. 6. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ne este lefekvés előtt rávezetni a dolgokra, hanem mondjuk egy délután, amikor otthon vagytok kettesben! Ez alól nem nagyon találhat kibúvót, ha még is visszakozna, akkor jogosan szegezheted neki a kérdést, hogy még is mi oka van erre? Lehet hogy kevésbé kíván már... Szexű fehérneművel próbálkoztál már? Lepd meg vele úgy, hogy semmit sem sejt, hátha beindul valami... :)
2010. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
legyél jobb mint az ágyban mint a keze.
2010. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hidd el a kezénél jobb vagyok ez biztos.. Soha senkivel nem volt ilyen gondom....
2010. aug. 6. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Én már vagy 3 éve ilyen kapcsolatban vagyok. Mások pedig szép lánynak tartanak, sőt pár ember már olyan megjegyzést is tett, hogy ő nem érdemel meg engem (a párom).

Mégis az önbizalmam csutkára vágta, hogy ő nem közeledik felém. Ha van szex, azt is én kezdeményezem mindig. Én próbáltam már mindent.

Tanácsot adni úgyhogy nemigen tudok, mivel a saját kapcsimat se tudom megoldani:S Nálunk szakítás lesz, azt én már eldöntöttem. Csak az elpazarolt éveket fogom sajnálni azt hiszem, amit vele töltöttem és közben totál kikészültem.

2010. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, 3 év már nagy idő... És ez az,hogy én is így vagyok,nem azért mondom hogy fényezzem magam,de a párom haverjai mindig mondják neki milyen szép b.nőd van,és büszke is...csak az ágyban meg...Tényleg megpróbáltam mindent.. És nagyon gáz,ha ez miatt kéne szakítanunk.
2010. aug. 6. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan cipőbe járok mint a 3 éves kapcsolatos...

Nem vagyok csúnya, mellette sokan kérték már hogy legyek velük (nem nagyképűségből) de nem tettem amit később iszonyatosan megfogok bánni. Bármit teszek észre sem vesz, talán még azt sem hogy mesztelenül bújok mellé. Vettem szexi fehérneműket, mindenfélét, táncoltam is de semmi. Mi 2,5 éve vagyunk együtt. Arra is gondoltam már hogy b.zi... Mire gondoljon az ember? A legtöbb férfi ha meglát egy szexi fehérneműben egy fiatal csinos lányt akkor alig bír magával. Ezek meg elmennek mellettünk. Soha nem fogom megérteni. De ezt én sem csinálom tovább. Elég volt, megalázó, és nem hagyom hogy az önbizalmamat lejjebb tegye. A-a... Ezek az emberek hokizzanak, azt érdemlik. Csajok, fogjunk össze, ne sajnálkozzunk, és ne tőrjük magunkat ezen! FELESLEGES!

18/L

2010. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mintmár sok helyre írtam ide is leírom ha nem gond csajok:$:D

Ezek a srácok nem h örülnének h van ki rajong értük és ezt teszik:SÉn személy szerint örülnék neki h ennyi sok dolgot megtennének értem,de még addig sem jutok el h barátnőm legyen:S:DSzval kajak kitud készíteni az ilyen,most is haverom megcsalta a bnőjét és a lány meg rögtön jött hozzám,és ő is kivan szegény,engem meg idegesít h mit művelt.De viszont kicsit fura,mert úgy látom lenne esély,de mégis visszafogom magam:$:D

Na bocsi a hosszú válaszért,meg nagyon nem is tudtam segíteni:S

F/18

2010. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18/L!Én is voltam már úgy,hogy ruha nélkül,vagy pólóban bugyi nélkül flangáltam előtte,vagy bebújtam mellé az ágyba... És ennyi...alszik.. Pedig fel is áll neki,felizgatom,és akkor sem történik semmi.. Inkább megvárja míg nem vagyok ott..és... Elég rosszul esik,és tényleg elég megalázó.. és az önbizalmamnak sem tesz túl jót...És ha szóváteszem,hogy miért van ez.. A válasz.: fáradt...:S
2010. aug. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!