Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így már örökre egyedül maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már örökre egyedül maradok? Egy film miatt?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, de múltkor néztem az Alkonyatot, annyira megtetszett, belém rögzült, hogy most már csak a "nagy Ő" megjelenését valahogy úgy tudom elképzelni, ahogy ott történt... Természetesen nem konkrétan egy vámpírral, de olyan "vibrálással", mint ott volt a főszereplők között... Nagyon szép és romantikus ez, de valószínűleg az életben nem így fog történni, viszont nem tudok attól elrugaszkodni.

Mit tegyek?


L19


2010. aug. 6. 18:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos azt kell, hogy mondjam, a tömegbutítás áldozata lettél. Remélem, hamar kinövöd.
2010. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha egyszer beleszeretsz valakibe, az nagyságrendekkel felül fogja múlni az Alkonyatot, és addig a pillanatig fog ez tartani. Vagy pedig előbb elmúlik, ahogy telik az idő.
2010. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hát nem tom, hogy van az, hoyg mindenki azt "hiszi" akivel összejön hogy az igazi. én összejöttem a barátommal és nagyon jól elvagyunk. (: sőt.. nem kifejezés. te is fogsz magadnak találni még jó sok fiút :D csak próbálkozz. és előbb utóbb befut az igazi ;)
2010. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Amúgy eljárok szórakozni, nem az az itthonülős típus vagyok, az esélyt megadom magam, aztán majd talán összejön ... Nem írom, hogy valami, mert valami eddig lehetett volna, de az nem kell...

Sablon szöveg, de csak azért nem leszek együtt senkivel, hogy ne legyen egyedül.

2010. aug. 6. 19:19
 15/21 A kérdező kommentje:
* legyek
2010. aug. 6. 19:20
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát azért ne is legyél valakivel,h ő ne legyen egyedül;)Szerintem nem kell sokat várnod az igazira;)Nem adod oda magad csak úgy meg ilyenek,a mostani lányok nem éppen erről híresek:/

De respekt Neked(Y):)

2010. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Eddig rendben, csak ha majd "vibrálósan" összejössz valakivel, akkor ne feltétlenül hagyd el, amikor elmúlik a dolog varázsa, mert hidd el, ha találsz mást, az is el fog múlni, és így a végén tényleg egyedül maradsz.


[Vagy használj vibrátort :D]

2010. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nézd meg a "Britney hátulról is megkapja a magáét" című sci-fi filmet is, és egyből más lesz a felfogásod.
2010. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A hozzád hasonló idióták panaszkodnak arról, hogy 40 évesen még mindig nem szexeltek senkivel. Az a film baromság, semmi értelme, nem azt mondja el neked, hogy hogyan kell élni meg hogy mi a normális, hanem hogy vedd meg és támogasd azt a két tehetségtelent akik miatt ilyen baromságokat gondolsz.
2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És különbenis, anyád!!:D (hajrá, utolsó!)
2010. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!