Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így már örökre egyedül maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már örökre egyedül maradok? Egy film miatt?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, de múltkor néztem az Alkonyatot, annyira megtetszett, belém rögzült, hogy most már csak a "nagy Ő" megjelenését valahogy úgy tudom elképzelni, ahogy ott történt... Természetesen nem konkrétan egy vámpírral, de olyan "vibrálással", mint ott volt a főszereplők között... Nagyon szép és romantikus ez, de valószínűleg az életben nem így fog történni, viszont nem tudok attól elrugaszkodni.

Mit tegyek?


L19


2010. aug. 6. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
szivem, ilyen nincs. Láttam pársor az alknyatot de szét röhögtem az agyam is. Butaság. És honnan tudod hogy akib beleszeretsz az a nagy Ő??? Mindenki azthiszii..
2010. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Írj privit...

F/27

2010. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A beleszeretés hevességéről van szó.
2010. aug. 6. 18:51
 4/21 A kérdező kommentje:
Miért írnék?
2010. aug. 6. 18:51
 5/21 anonim ***** válasza:
voltál már szerelmes???
2010. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egyszer.
2010. aug. 6. 18:52
 7/21 anonim ***** válasza:
Nézz meg még pár ilyen romantikus filmet, hátha megragad más jelenet is :)
2010. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én most a könyvekkel vagyok így, de az meg sem fordult a fejemben, hogy máshogy nem lehetne, csak mindig elképzelem, hogy úgy történik. Ha majd jön, akkor szerintem nem azért fogod hagyni, mert az alkonyat így meg úgy. Akkor majd rájössz, hogy máshogy is lehet, úgy ahogy el se tudtad volna képzelni, de mégis.
2010. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jó...
2010. aug. 6. 18:54
 10/21 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezt mindenki kinövi, bár jobb esetben 15-16 évesen túl vannak a tvájlájt-mánián.
2010. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!