Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a szeretőt ítélik el egy "háromtagú" kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok kommentet elolvastam, és hihetetlen mennyire véresszájúan ítélkeznek az emberek a "harmadik" személyről. Miért nem az a fél a hibás, aki félrelép a házassága mellett?
2010. aug. 6. 18:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a félrelépő általában elhiteti, hogy mennyire rossz a kapcsolata az asszonykával, de legyen az bármennyire is halálra ítélt kapcsolat, elhagyni nincs mersze a "szánalmas" feleséget.
2010. aug. 6. 19:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegében teljesen mindegy, hogy ki és milyen körülmények között lép egy pár kapcsolatába, erre nincs értelmes, és felfogható magyarázat! Ha nem tud arról, hogy ő ebben az esetben csak harmadik, az számomra is enyhít valamelyest a harmadik helyzetén, ugyanakkor teljes mértékben megvetném ezért a páromat is, és a harmadikat is, ha tudatosan csinálnak mindent a hátam mögött!! Először természetesen a páromra haragudnék, mivel ha ő nem lenne benne a dolgokba, a nőcske tótágast is állhatna... ugyanakkor az a véleményem, hogy ha egy harmadik fél képes tudatosan belepofátlankodni egy kapcsolatba, illetve szétrombolni azt, onnantól kezdve nem érdekel, hogy ki kinek mit mondott, ami alapján ez lett belőle, mind ketten szánalomra méltóak lennének a szememben! Még is mit kéne tennie a megcsalt félnek?? Gratulálni, és megölelgetni a harmadikat, hogy megköszönje, hogy belerondított a kapcsolatukba??
2010. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3a magyar igazság ! :)
2013. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!