Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van itt olyan, aki rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van itt olyan, aki rossz házasságban él, tehát nem vált el a gyerekek miatt, hogy éli meg a helyzetet? Milyen módon lehet ebből a helyzetből a legjobbat kihozni?

Figyelt kérdés

hogyan teszitek az együttélést elviselhetővé, lemondtok e arról hogy más kapcsolatotok legyen vagy valahogy beillesztitek,

a rossz házasságon azt értem ahol már nem léteznek mint párkapcsolat, de a forma létezik, az együttélés és az egy fedél élés, egy gazdasági és munkaszervezési egységként létezés megvan



2020. szept. 13. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A gyerekek miatt a feszültséget, vitát leminimalizálni, bár sok gyerek kívánta azt, hogy bár elváltak volna a szüleik, mert rossz volt abban a légkörben felnőni, ahol a szülők "ölték" egymást.
2020. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Az meg is érdemli a sorsát
2020. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen élem meg, bár vannak rosszabb időszakok meg jobbak is. Én olyan dolgokat csinálok időnként ami feltölt, wellness kirándulás koncert,barátnőzés.Ha csak itthon lennék a munkán kívül már befordultam volna...
2020. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én házasságomban volt egy elég nagy mélypont a közelmúltban. Akkor felmerült az kettőnk között, hogy a gyerekek miatt élünk tovább majd mint a barátok. Hamar rájöttem, hogy ez nem megoldás, ugyanis pont a gyerekek látnak nagyon rossz szülői mintát, illetve azt is pontosan érzik, hogy nem boldogok a szüleik. Ha van rá esély, meg kell próbálni helyrehozni. Persze két ember kell hozzá. Nekünk talán lassan sikerül.

39N

2020. szept. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!