Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vagyok zavarodva. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal,18 évesek vagyunk. Balatonon volt pár napot a barátaival nyaralni,berúgott és megcsalt. (csók) Kiderült a dolog,persze gyáva volt,nem tőle tudtam meg. Megbocsájtottam neki végül,mert pár hónapja boldogtalan volt mellettem,miattam. Ok nélkül veszekedtem vele,rajta töltöttem ki a mérgemet. Így magamat is hibásnak éreztem a magcsalásban valamilyen szinten. Viszont voltam nélküle bulizni azóta,és nem sok kellett hogy visszacsaljam. Mérges vagyok rá még mindig.Nem tudom hogy ez a harag hova fog vezetni,de szeretném,ha rendbejönnének a dolgok köztünk,mert nagyon szeretem..
2010. aug. 6. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor üljetek le őszintén kibeszélni ezt az egészet.
2010. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk egyszer,kibeszéltük ezt az egészet hogy mi hogy történt miért..
2010. aug. 6. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
ez már nem szerelem!
2010. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
HA ekkora volt a vágy benned, hogy visszacsald, az elég gáz azért.
2010. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás,hogy bosszút állsz vele azzal, hogy megcsalod. Mindketten hibásak vagytok. A csávód egy strici te meg ugyanolyan ribizli. Egymásra találtatok (Y)
2010. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

megbocsátani nem könnyű, hiába mondjuk ki

"a barátság arany fonal, ami könnyen elszakad, össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad"

2010. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

velem visszacsalhatod


18/F

2010. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, most már kvittek vagytok. Volt egy kis baki. Próbáljátok túl tenni magatokat rajta. Nem rágódni. Ha valódi a szerelem, akkor hajrá!
2010. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt a helyzet, de én visszacsaltam, utána megint folyton veszekedtünk amiatt hogy ő megcsalt, én meg visszacsaltam stb.. szakitottunk, 6hónapig nem voltunk együtt,utána most megint összejöttünk :) még mindig fáj hogy megtette, de ez a 6hónap nagyon sokat segitett, ugymond rendbe hozta a kapcsolatunkat. Már nem szoktuk ezekt egymásnak felhozni, néha gondolkodok rajta hogy hogy volt képes rá, aztán csak annyit mondok magamnak: "lesz@rom, megtörtént, régen volt, megbánta"

De ha vele maradsz, az idő is segit, ahogy látod hogy egyre tovább hűséges marad, de van remény, és ne add fel, ne hidd el hogy nincsen megbocsájtás, mert ez az egyik legnagyobb erény, és van akinek sikerül, látod :)

2010. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Főleg az utolsónak!
2010. aug. 6. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!