Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog az, hogy elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az, hogy elfelejti a szülinapom?

Figyelt kérdés
Szóval néhány napja volt a szülinapom.Mindenki felköszöntött, még az exem, a barátnőm pasija is, na és persze a közelebbi barátok/család.Kaptam ajándékokat, meg mindent, és már csak azt vártam hogy a pasim is felköszöntsön.Csak msn-en beszéltünk, de semmi...Azthittem valami nagyobbal készül.De eltelt az a nap, és még mindig semmi.Gondoltam majd másnap akarja személyesen elintézni...hát tévedtem.Akkor is csak msn-en beszéltünk, és nem mondott annyit se hogy boldog szülinapot.Ekkor már lemondtam róla hogy valaha is eszébe jutna.Majd végül harmadnap szintén csak msn-en annyit mondott, hogy : jaj bocsi, elfelejtettem a szülinapod.Mondtam hogy semmi baj...és ennyivel elintézte.Ez annyira rosszul esett. :( Mit mondhatnék neki / csinálhatnék hogy bűntudata legyen legalább egy kicsit ?
2010. aug. 6. 13:39
1 2
 11/16 Partyqueen válasza:

Tény, hogy nagyon rosszul esik, ha pont az az ember felejti el, akit mindennél jobban szeretsz. De a közhely úgy tartja: jobb adni, mint kapni. Én is jártam már úgy, hogy elfelejtettem a barátom születésnapját, és nem dőlt össze a világ. Mondtam neki, hogy sajnálom, ne haragudjon, és rá egy hétre meg is kapta az "utóajándékát". :)

Szerintem ez nem ok arra, hogy szakítsatok. Viszont ha azért "felejti el" a születésnapodat, mert már kezd elhidegülni ez a kapcsolat, akkor jobban teszed, ha lépsz. Más tippem nincs.

~ Bori voltam. :)

2010. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csak azért is esett ennyire rosszul mert máskor mindig örült dolgokat csinál.Néha túl is reagálja.Buli,nagyonnagy ajándékok, stb...Ne értsétek félre, nemakarok felhajtást, sem nagy ajándékokat, de rosszul esik hogy most csak annyit se mondott hogy boldog szülinapot.
2010. aug. 6. 14:39
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, így már érthető. Ha azt mondtad neki a legutóbbi születésnapi partidon, hogy nem akarsz felhajtást, hát látod, nem csinált felhajtást.
2010. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ne hisztizz már ennyit, ez egy rohadt szülinap, "jaj elfelejtette a szülinapom" és akkor mivan? ki kiváncsi erre? mit vársz tölünk? azt hogy azt mondjuk hogy szakits vele hogy milyen bunkó már hogy elfelejtette a szülinapod? igen, szakits vele, jobbat érdemel.
2010. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

hát azért vmi ajándékot kaptál utólag?

már nem azért de ha én felköszöntös abarátom skkor illik ezt viszonozni

jó nem csapnék hisztit

csak a kapcsoaltban minden legyen kölcsönöos

én meglátásom

2010. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem, mint mondtam annyit sem mondott hogy boldog szülinapot.nem csaptam hisztit se, nem mondtam inkább semmit se neki, pont azért hogy ne nevezzen hisztisnek.
2010. aug. 6. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!