Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog az, hogy elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az, hogy elfelejti a szülinapom?

Figyelt kérdés
Szóval néhány napja volt a szülinapom.Mindenki felköszöntött, még az exem, a barátnőm pasija is, na és persze a közelebbi barátok/család.Kaptam ajándékokat, meg mindent, és már csak azt vártam hogy a pasim is felköszöntsön.Csak msn-en beszéltünk, de semmi...Azthittem valami nagyobbal készül.De eltelt az a nap, és még mindig semmi.Gondoltam majd másnap akarja személyesen elintézni...hát tévedtem.Akkor is csak msn-en beszéltünk, és nem mondott annyit se hogy boldog szülinapot.Ekkor már lemondtam róla hogy valaha is eszébe jutna.Majd végül harmadnap szintén csak msn-en annyit mondott, hogy : jaj bocsi, elfelejtettem a szülinapod.Mondtam hogy semmi baj...és ennyivel elintézte.Ez annyira rosszul esett. :( Mit mondhatnék neki / csinálhatnék hogy bűntudata legyen legalább egy kicsit ?
2010. aug. 6. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Hiszen azt mondtad neki, hogy semmi baj. Tehát hazudtál? De szemét vagy...
2010. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
elnézést kért nem?
2010. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
te is felejtsd el az övét.
2010. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Ebből ekkora ügyet csinálni?Tudod mit?szakíts vele mert elfelejtette a születésnapodat.

Istenem mai tini világ-.-"

Én nekem is van barátnőm tisztelem és qrvára szeretem,mindennél jobban és ha el is felejtené a születésnapomat lexarnám. A lényeg,hogy én nem felejtettem el az övét. Ennyi :-)

2010. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudod: jobb adni mint kapni.
2010. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szarul esett neked.
2010. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ennyi mond meg neki h rosszul esett - legközelebb nem fogja elfelejteni. Bár lehet akkor már más pasinak kell ezt észben tartania

22F

2010. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
elmondom neked hogy mi fuk nemnagyon vagyunk tisztába mi mikor van. lehet énvagyok segg.fej de én a családon belül nemtudom kinek mikor van a születésnapja névnapja
2010. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én még a barátomal szülinapom elött egy hétel szkitotunk, vagyis ö szakitot velem azal az indokal hogy nem elég jo nekem de ö öröké szeretni fog... szülinapom elöt egy napal irtam nek egy emailt hogy én csak annyit kérek szülinapomra hogy jöjön fel msn-re és beszéljük meg a dolgokat, szülinapomon válaszolt hogy "bocs de nem tehetem" retenetesen roszul esett, és még hogy öröké szeretni fog? azmondom az ien dögöljön meg =( a barátod is egy szemétláda hogy elfelejtete... szerintem szakits vele

16L

2010. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:04:


Téged az egyik legkommerszebb, legrosszabb szakítós szöveggel dobtak ám.

2010. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!