Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most nekem kellene valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nekem kellene valamit cselekednem lányok? :S

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk a barátnőmmel, 1 évig együtt voltunk. Egy párszor már kiakadt bizonyos dolgokon (amiket szerintem egy más lány simán elnézte volna), és ezek után mindig bizonygatnom kellett, hogy nem akartam rosszat stb, és hogy nagyon szeretem. Aztán idővel mindig rendbe jöttek a dolgok. Volt, hogy mondtam neki ha már nem érzi jól magát a kapcsolatban, akkor mondja meg hogy vége. És nagy nehezen, de kimondta. :S Aztán idővel megint helyre jöttek a dolgok. Megint volt egy kis kitörése. Persze megint feleslegesen :S, de most szakított velem. SMS-ben mondta, hogy már nem akar tőlem semmit (a részletek szerintem nem fontosak, nem csináltam rosszat!) Eltelt már egy pár hét mióta szakított, én úgy voltam vele hogy hagyom békén egy darabig, hogy elgondolkozzon ezen az egészen. És aztán írt SMS-t, hogy ő nem érti hogy én miért gondolom azt már, hogy ő nem szeret már engem. :S

Kicsit furcsa. De nem baj, összeszedtem magam, annak tudatában, hogy szeret még. Aztán beszélgettünk, és elmondta hogy nagyon szeret, és hiányzom is neki, de szerinte ez így már nem mehetett tovább, és fél a kapcsolatunkat folytatni.

Higgyétek el nem vagyok én egy nehéz eset, nem veszekszem szívesen, és nem csinálok rossz dolgokat.

Szeretem őt és ő is engem. Bár eléggé fáj, hogy azért dobott ki, mert bizonyos dolgokon felhúzza magát, amiért valójában nem kellene. De végül is azzal nincs baj, csak a szakítást túlzásnak tartottam.

Meg azt mondta, hogy neki elege van már a sikertelen kockázatvállalásokból, és hogy utána úgyis "ugyanaz" lesz.

Gondolom most még nem igazán tud engem értékelni, nem tudja hogy manapság milyen pasik vannak.

És ha szeret akkor miért dobott ki? :| Szóval nem igazán értem...


2010. aug. 6. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nőstények...
2010. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mekkora TAPLÓK vagytok!

Szia^^

Figyelj, fiatal vagy még, ha te is látod a lány hibáit, és be is vallod h az zavar h kidobott.Akkor szerintem nincsen baj.Egy év sok idő, igenis van kötődés stb.. De is mondod h túlzásba esik a csaj kell ez neked?:) 15 éves vagy simán találsz jobbat szebbet okosabbat, normálisabbat, kevésbé hisztisebbet:)Szerintem hagyd a lányt a fenébe ne hagyd h játsszon veled, Hadd kaparjon ha akar próbáld meg elfelejteni mással vagy valahogy:)Tudom h nehéz , dolog én is fél évig küszködtem anno az exem miatt.DE amikor találtam egy új hapsit és megálljt mondtam, onnatól ő akart és nem zavarta már h "ugyanaz lesz". Hidd el az sem biztos h igazán szereted még , csak fáj h ő szakított veled:) tapasztalat. Kidobtak és összejöttem a sráccal egy hónap múlva ki is dobtam.:S Nem működik ne erőltesd:) Főleg ne 15 évesen. A lányoknak egyébként is bejön ha már volt komoly kapcsolatod, másik nemhogy kiélnéd magad még most amíg teheted. Próbáld elfelejteni szerintem.Kitartás neked, és fel a fejjel. A barom irigy Pinahiányos társasággal meg ne foglalkozz^^


Bocs h kicsit hosszúra sikerült tom h a hapsik nem szeretnek olvasni^^:D

2010. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sok lány ilyen sajnos

neki kellene megtanulnia, hogy a saját képzelgésein hogyan kerekedjen felül, mert ha nem veled, akkor mással is ezt fogja csinálni, így tönkremennek a kapcs-ai.

2010. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hátmondjuk, nálunk sok olyan van, hogy a barátom nem érti mi a gond, és min kellene változtatni... lehet te csak hiszed, hogy nem csináltál semmit, lehet épp az a baj, hogy nemcsináltál valamit amit kellettvolna, de ha úgysem jüttök közös nevezőre minek ezt folytatni? Szereted?
2010. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szeretem. És elég sokszor nagyon jól megvoltunk egymással!
2010. aug. 6. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kelet volna neki aztmondanod hogy érzed hogy már nem szeret, figyelj a barátom azért szakitot velem mert hisztis hangulatba voltam öszevesztünk utána ö aztmondta hogy tudja hogy én nem szeretem csak nem merem bevalani de nembaj ö szakit és elenged, hatalmas nagy balf*sz... mivel én zeretem és most hogy három honapja nem beszélünk még mingig szeretem csak ö azthite hogy tudja hogy mit érzem DE NEM, NE HIDJÉTEK MÁR AZT HOGY MINDENT JOBBAN TUDTOK...........................
2010. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!