Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötletetek van erre az esetre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletetek van erre az esetre?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy jövő héten mennék erdélybe rokonokhoz. És vinni akarom a barátnőmet is magammal. Ő benne is lenne meg minden, ha apján múlna, akkor elengedné a világ végére is,de az anyja túlságosan gátlásos. Mivel tudnám vajszívűvé tenni, hogy legyen engedékenyebb vagy bármi? Mégis csak barátnőmnek szeretnék egy szép hetet így suli előtt együtt lehetnénk és jól éreznénk magunkat, egy kis kikapcsolódás. Szóval ötletek?valakinek hasonló helyzete volt már?(nem pont külföldi eset hanem mondjuk Balaton stb)
2010. aug. 6. 11:03
 1/7 anonim válasza:
bizonyítsd be az anyjának h megtudod védeni és h nagyon szereted.
2010. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem apuka felől érdemes megközelíteni a helyzetet. Kérje meg a kicsi lány, hogy puhítsa egy kicsit anyukát! Főleg hogy ha olyan típus az anyukája, hogy amit elhatároz, az úgy is van, akkor nehéz lesz, de egy próbát megér! Én a helyedben kimaradnék ebből, ez a család dolga!
2010. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fontos lenne, hogy hány évesek vagytok. Amúgy tuti tipp, odamentek 2en (te + barátnő) az anyja elé és elmondjátok a szitut, megígéred, hogy vigyázni fogsz rá elmondjátok pontosan mit terveztek. Barátnőd meg nézzen kunyizva, gyereke könyörgő pillantásának egy anyuka se tud ellenállni.
2010. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én 16 ő 14. De nem azért megyünk,mennénk oda, hogy megb*sszuk egymást. Hanem utolsó hetek a nyárból és jó lenne ezt az időt együtt tölteni mert utánna suli és nem tudom mennyire fog ráérni. Most fog felvételizni én meg elit gimnáziumba járok és ha a villám olvasás nem sikerül(bár ezt kétlem mert megy) akkor nemtom hogy lesznek talijaink. Bár megmodntam neki is hogy tudok szakítani rá időt mindíg. Szeretem őt. Ja és most hogy megtudtátok hogy ő 14 én meg 16 ne gyertek azzal kérlek, hogy "túl fiatalok vagytok" Nem egy hotelba megyünk megszállni
2010. aug. 6. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy nyugi használni fogsz gumit
2010. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így elhiszem h félti az anyja, de amit az előbb mondtam az most is áll, odamentek és megbeszélitek vele, ennyi:)
2010. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bár az anyja mindentől félti. Még a barátnőjéhez is sokszor alig akarja elengedni. És ezen szeretnék változtatni. Próbálgatom a szubjektív üzenet küldést(éjszakánként) de egyelőre hatástalan. Hiszek a vonzás törvényében is. De nem adom fel. Esetleg még tanácsok? Köszönöm az eddigieket.
2010. aug. 6. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!