Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy visszaszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
18leszek nemsokára,és van egy srác aki 25éves,most van barátnője de én vissza szeretném 'hódítani' magamnak. A mostani bnőjével szerintem már csak megszokásból van. Én már 5-6 éve ismerem ezt a fiút,és szeretem is,de viszont nem akarom hogy úgy tűnjön neki a dolog,hogy 'rámászok' vagy rá akarok akaszkodni. KB 1-1,5 hete nem beszéltünk már,de én tudom,hogy neki is jó volt velem amikor együtt voltunk,sztem csak tart a családjától és a csajától,hogy mi lenne ha otthagyná! de én nem akarok vele titokban találkozgatni,azt akarom h velem legyen!!! de mit tegyek ezért???
2010. aug. 6. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha az elejétől leírnád a sztorit, mert így a dadaizmus stílusjegyeit vélem felfedezni.... :)
2010. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Felejtsd el.Nem kéne beleszólni az ő kapcsolatukba.Majd jön magától.Ha akar valalmit,akkor úgyis megkeres.Legyél türelmes.Foglald el magad.CSinálj amit szeretel.Bulizz,meg amit szeretel.Ismerkedj más fiúkkal,járj társaságba.Hagyd őket.Vagyis a srácot.
2010. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a fiú velek akarna lenni, akkor veled lenne... Amit te hiszel, hogy "szerintem", az csak a te fantáziád szüleménye. hagyd békén.
2010. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!