Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy pasi... nem járunk, de rendszeresen írogatunk, és szoktunk találkozgatni is... tudom, hogy irkál más csajokkal is, a közösségi oldalakon más csajoknak ír kommentárokat, előttem smárolt egy másik csajjal, hazudozik, stb.... de én egyszerűen nem tudok rá haragudni! Mindent elnézek neki, és mindig bedőlök... pedig utálnom kéne, és utálni is akarom, annyi fájdalmat okozott már nekem.... És már saját magamon csodálkozom, hogy lehetek ennyire naiv...

Volt már valaki így? Nem bírom már sokáig... elegem van... el akarom felejteni vlahogy...segítsetek légyszi... :(

16/L


2010. aug. 6. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
üsd fejbe magad 1 serpenyővel
2010. aug. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! velem is ez volt 16/F én úgy tudtam elfelejteni a csajt ,hogy azokkal a lányokkal lógtam akik őt utálták... kicsit kétszínű voltam mert kibeszéltem stb stb...! de nekem bevált! lassan elfelejtettem és ma már nem is szeretem! és a mai napig is jóban vagyunk! remélem segíthettem!
2010. aug. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem jártok/jártatok nem tudom miért okozott fájdalmat{-_-'}Úgy adod elő,mintha 6 éve együtt lettetek volna és megcsalt volna.Ha nem kezdeményeztél és nem lett a tiéd,attól a másé még lehet.
2010. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hátén is pont ilyen helyzetben vagyok, tökéletesen leírtadami rám is igaz :( én próálkoztam más pasikkal összejönni, hátha valameiket megszeretem annyiha h őt elfelejtsem (sokan tanácsolták ezt...) de vaéahogy enm jött össze :/ h esetleg sikerül elfelejtened a csávót szólhatnál nekem i h mégis hogy sikerült :)


16/L

2010. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért okozott fájdalmat mégis, mert folyamatosan hülyített... ő ilyen... nem akar senkivel összejönni, mindenkivel egy kevesig, és kész... mindegy...


Igen, én is próbálgatok mással összejönni... nem tudom, mi lesz a vége, de örülnék, ha jól sülne el... Oké, majd szólok, ha sikerült elfelejtenem... Köszi a válaszod! :)

2010. aug. 10. 18:57
 6/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: kösz a tippet, de nálam sajnos nem vált be...


Második válaszolónak: köszi a választ, megpróbálok mindent, hogy elfelejtsem, lehet, alkalmazom a Te módszeredet is.

2010. aug. 10. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!