Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vészhelyzet! A barátom berúgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vészhelyzet! A barátom berúgott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az éjjel volt egy kisebb összejövetel, amire már alapból nem akartam elmenni, mert tudtam, hogy ez lesz, csak a barátom miatt muszáj volt elmenni. Mire hazaértünk hozzánk, addigra teljesen sápadt lett a barátom, aztán lefeküdt aludni, de pár perc múlva elfutott a wcre hányni, aztán azóta ott ül. Beszóltam neki az előbb kb 10x, de nem válaszolt, azt hittem valami baj van:S nagyon megijedtem, benyitottam, erre ott ült a wc-n és aztmondja: szarnom kell! Azóta már eltelt negyedóra de még mindig bent van, én meg mindjárt bealszok, de nem szabad, mert anyáék ha meglátják a wc-ben ilyen állapotban, akkora balhét csapnak, hogy azt sosem fogjuk elfelejteni.:S:S Mit csináljak???? Lehethogy elaludt a wc-n? Vagy miért nem jön már? Most szóljak be neki megint?

17/L


2010. aug. 6. 01:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szólj neki, mondd, hogy szedje össze magát, menj be, fejét a zuhany alá, valami törölközővel tekerd körbe a fejét és fektesd le egy kicsit, 1-2 óra alvás után jobban lesz, de kellemesen fog szédülni, mondjuk attól is függ, hogy mennyit ivott...
2010. aug. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Menj be, ébreszd fel! fektesd le! majd írd meg mi lett légyszi..
2010. aug. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
szólj neki h neked is szarnodkell xD
2010. aug. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Menj be, de csak óvatosan.

Mondjad, h a szüleid meglátnak baj lesz meg ilyenek, és h kezdjen magával valamit. Utána hideg zuhany vagy arcmosás és csucsu. És tényleg írd meg, h mi lett. :)

16 / F

2010. aug. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok rá mi lesz:D:D:D
2010. aug. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

sztem már megoldotta ésmsotmár vifáman dugnak

jah és NYOMND LE H HASZNOS VOLT A VÁLASZ

2010. aug. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett?
2010. aug. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Húzd le a nadrágját és hagyd wczni,esetleg ki is kell neki törölni.Nem hülyeségből írom,csak azért az rosszabbul jön ki,ha be is szarik.Amúgy ha magától hány az király,fektesd le és vigyél be egy lavort,mutasd meg neki,hogy ha kell oda hányjon.Reggel majd fel kell és másnapos lesz.
2010. aug. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, kész... A válaszaitokon meg én szartam be! (a röhögéstől)
2010. aug. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

02:19 BAZZZZZZ!! XD XD

Te beteg vagy ember! Mekkorát röhögtem XD XD

2010. aug. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!