Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzi néha úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi néha úgy, hogy milyen jó lenne egy szerető a párja mellé?

Figyelt kérdés
Én szoktam néha, ilyenkor 2-3 napig meg vok kattanva, de soha nincs amúgy szeretőm. Csak azon a pár napon elgondolkodom rajta, h jó lenne. Lassan 7 éve vagyok a párommal, és már laposodik a dolog, én próbálom feldobni, de úgy tűnik nekem, hogy ő már megszokta ami van, a jót, és nem nagyon érdekli a többi.
2010. aug. 5. 22:52
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
de megteszi...napokig, hetekig, aztán minden visszaáll a megszokott dolgokhoz. Szeret, ez tuti, és én is, csak ő olyan izé lett. Már megszokta ami van, és neki úgy jó, nem szereti a változatosságot. Én viszont igen.
2010. aug. 6. 17:57
 22/35 anonim ***** válasza:

Egyébként ez egy örök kérdés szerintem. Biztos van olyan ember, aki le tud élni egy életet 100%-ig hűségesen, de nem hiszem, hogy sok.

Ilyenkor meg lehet azon rágódni, hogy elfojtsam-e a vágyaimat, és szexeljek mindig ugyanazzal az emberrel mostmár örökké, vagy engedjek a vágyaimnak, érezzem magam újra felszabadultnak/jó nőnek/kielégültnek/stb., de ennek lelkiismeret-furdalás lehet a vége, illetve az az érzés, hogy hár mégiscsak hülyének néztem, becsaptam a páromat....

SZóval nem könnyű megvívni magunkkal ezt a harcot.

Szerintem, ha a pár mindkét tagja kapható az ilyesmire, akkor egy nyitott kapcsolat lehet a megoldás. Ez az én szótáramban nem azt jelenti, hogy akkor minden éjjel ki kell maradni, mással lenni, hanem azt, hogyha úgy érzik, hogy húúú, ez a pasi/csaj nekem nagyon bejön, én is neki, kellünk egymásnak egy éjszakára, akkor hajrá.

2010. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

én mint nő

nem mindig van kedvem a pasim körül ugrálni, pláne hogy nem csak ő un engem, hanem én is őt. kérdem én: mi ösztönözzön hát, hogy jobb legyen. az, hogy ne csaljon meg?????

ezért kell ugrálni egy nőnek az ágyban?így hogy élvezzem lelkileg???ha azért csinálom, hogy ne más csinálja?

2010. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Na, ez az. Miért mindig a nőnek kell helyrehozni, vagy próbálkozni a dolgokat, ha egyszer egy pár?!
2010. aug. 8. 17:15
 25/35 anonim ***** válasza:
ja és hogy legyen egy 30 feletti anyuka 17 éves kis csitri?
2010. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

:( nem értem én ezt. Egy kapcsolatban egyenlő feleknek kellene lenniük, nem az egyik elvár mindent, miközben nem ad semmit.

Ellenben egy szerető.., áhh megint megyek a kísértésbe. :D

2010. aug. 8. 17:33
 27/35 anonim ***** válasza:
Találkoztam már ilyen esettel. Pontosabban benne is vagyok, de én lennék a szerető. :/ :/ Nekem is azt mondta a lány, hogy már nem szereti úgy a párját, mint eddig, engem viszont nagyon kedvel meg minden. Én azt tanácsoltam neki döntsön úgy ahogyan belül érzi, hallgasson a szívére, de ha még mindig szereti a párját, akkor viszont ne erőltessük a dolgot, nem szeretnék második lenni vagy éppen kettejük közé állni. Szóval én nem szeretnék szerető lenni, a lányon áll, hogy hogyan dönt.
2010. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
de Te kapcsolat reményében vagy a lánnyal...
2010. aug. 8. 17:59
 29/35 anonim ***** válasza:
Igen. Remélem, hogy jól fog dönteni. De ha már valóban nem érzi magát olyan jól a párja mellett, akkor mi értelme vele maradni? Ha viszont még szereti őt, de néha velem is akar lenni, mert velem jól érzi magát meg ilyenek, abból nem kérek. Nem tom más pasi hogy van ezzel, de én nehezen tudnám elviselni, hogy csak 2. vagyok. :S Én is kedvelem őt, és nem csak néhanapján szeretnék vele lenni.
2010. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Ez az. Én pont arról beszélek, amit te nem szeretnél, a néha-napjánról.

Neked amúgy drukkolok, hogy összejöjjön. Mióta tart a dolog?

2010. aug. 8. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!