Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzi néha úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi néha úgy, hogy milyen jó lenne egy szerető a párja mellé?

Figyelt kérdés
Én szoktam néha, ilyenkor 2-3 napig meg vok kattanva, de soha nincs amúgy szeretőm. Csak azon a pár napon elgondolkodom rajta, h jó lenne. Lassan 7 éve vagyok a párommal, és már laposodik a dolog, én próbálom feldobni, de úgy tűnik nekem, hogy ő már megszokta ami van, a jót, és nem nagyon érdekli a többi.
2010. aug. 5. 22:52
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Pff. utolsó..kérlek tanulj meg olvasni:

"én próbálom feldobni, de úgy tűnik nekem, hogy ő már megszokta ami van, a jót, és nem nagyon érdekli a többi."

2010. aug. 5. 23:51
 12/35 anonim ***** válasza:
El olvastam...A megoldás,hogy elmondod neki mi van(nem csak azt,hogy ez most így uncsi hanem már kételyeid vannak),Istenem még neki állsz feljebb baszod?Lehet jobb lenne,ha ott hagynád inkább,lehet hogy jobbat érdemel...
2010. aug. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szerintem neked még nem volt minimum 5 éves kapcsolatod. Mivel úgy látom abszolút nem látod át a helyzetet.

Te tényleg azthiszed, hogy nem próbáltunk beszélni erről a párunkkal? Hát, tévedsz, rengetegszer próbáltam, semmi eredménnyel. Azt viszont nem tartom okénak, hogy emiatt hagyjam el, ha amúgy ezen kívül minden oké a kapcsolatban.

2010. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó..leírtad helyettem is.

És nem, nem nekem áll feljebb, csak el kellene olvasni rendesen a kérdést. Én próbálom megbeszélni, de szerinted meglehett, ha kiírtam a kérdést? Mint mondtam, nincs szeretőm..., csak néha jó lenne. Kövezz meg, te a párodon kívül biztos nem néztél meg egy pasit sem, és gondoltad, h jó pasi...stb. DE! Nem is hiszem én sem, h olyan hosszú kapcsolataid voltak..

2010. aug. 6. 09:50
 15/35 anonim ***** válasza:
75%

Nem derült ki, és 2 hónapig tartott.


Egyébként imádom az olyat, aki elkezd fröcsögni, hogy az ilyen meg sem érdemli az életet.

Neked hány évig tartott a leghosszabb kapcsolatod? Hány hullámvölgy volt ezelatt a kapcsolatodban? Hányszor érezted úgy, hogy ezt nem tudod megbeszélni a pároddal? Azt hiszed, hogy egy műbráner megoldás minden problémára?

2010. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
:) ;) köszi
2010. aug. 6. 12:01
 17/35 anonim ***** válasza:
teganp 22:58 kérlek küldj privibe mailt, én is ugyanebben a cipőben járok! Amúgy a kérdésre a válasz: csak akkor érezhetsz ilyet, ha valamit nem kapsz meg a jelenlegi párodtól, de ha megteszed, és keresel magadnak mást, az már jelent valamit... lépni kell.
2010. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Más azt mondani magadban,hogy jól néz ki és más az,hogy elgondolkozik rajta az ember,hogy szeretőt tartson...na mind1,többet mert ahelyett,hogy tennétek valamit ellene inkább lebasszátok az embert és életetek végéig majd szeretőn gondolkoztok,azt is jobbik esetben...
2010. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

De most te komolyan ennyire nem érted, amit itt pofázunk???? Elmondtuk, hogy teszünk, próbálunk tenni érte, de nem változott tőle semmi! Miért mindig csak az egyik fél erőlködjön? Egy kapcsolathoz ketten kellenek, mind a két embernek tenni kellene.

Te sem válaszoltál, mennyi idő is volt a leghosszabb kapcsolatod?

2010. aug. 6. 17:27
 20/35 anonim ***** válasza:
Ha csak te erőlködsz, az nem jó. Egy kapcsolat 2 emberen múlik... ha ő nem akarja, lehet, hogy téged sem akar. Szerintem kérdezz rá, mondd el, mi lesz, ha nem teszi meg neked azt, amit szeretnél, hátha észhez tér. Kompromisszumokat tudni kell kötni. De ha nem teszi meg, akkor egyértelmű...
2010. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!